dizel kango alayı düşünüyorum ne derseniz..!!!

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sız bi şey yazıcam ama kızmayın artık...

Ya arkadaşlar orta şeritte 120-130km hızla gidiyorum,arkadan bir çift far geliyo ama inanılmaz çabuk yaklaşıyo,sağlam bi şey geliyo dur bakalım diyorum,araba ya kangoo,ya connect,ya da doblo:kop: Bu arabalar neden böle hızlı kullanılıyo ya?Şirket arabası mı acaba hepsi?:eek: Millet paso basıyo gaza? Belki de araba hızlı şöför ne yapsın muhabbeti vardır...:D

A

anl_knd

Bilgi Girilmemiş
arkdaşlar belki çok katılım gösteremiyorum ama ticari araç konusunda gayet bilinçliyim bnde connect var gayet memnunum 75 lik hantal ama yükü hiç sorun etmeyen bi araç. opel club olduğu için combo diyorsunuz ama alacak adamı neden düşünmüyorsunuz. combo yüke gelemez,yere yakın altı,2.eli yok,corsa yenilendi, ve bir çok nedenler.arkdaşım 90 yada 110 bg lk connect al haa ben sadece binecem ailecek çok hız önmli değil diyosan 75 likte öneririm şimdi bi ilan vardı adam 350.000 km de connect satıodu yani motorda sağlam

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
anl_knd' Alıntı:
arkdaşlar belki çok katılım gösteremiyorum ama ticari araç konusunda gayet bilinçliyim bnde connect var gayet memnunum 75 lik hantal ama yükü hiç sorun etmeyen bi araç. opel club olduğu için combo diyorsunuz ama alacak adamı neden düşünmüyorsunuz. combo yüke gelemez,yere yakın altı,2.eli yok,corsa yenilendi, ve bir çok nedenler.arkdaşım 90 yada 110 bg lk connect al haa ben sadece binecem ailecek çok hız önmli değil diyosan 75 likte öneririm şimdi bi ilan vardı adam 350.000 km de connect satıodu yani motorda sağlam
Hoşgeldin ama önce kendini ''ÜYE ARŞİVİ''nde tanıtman gerekiyor ... :good:

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
corsaDistorsiyon' Alıntı:
sız bi şey yazıcam ama kızmayın artık...

Ya arkadaşlar orta şeritte 120-130km hızla gidiyorum,arkadan bir çift far geliyo ama inanılmaz çabuk yaklaşıyo,sağlam bi şey geliyo dur bakalım diyorum,araba ya kangoo,ya connect,ya da doblo:kop: Bu arabalar neden böle hızlı kullanılıyo ya?Şirket arabası mı acaba hepsi?:eek: Millet paso basıyo gaza? Belki de araba hızlı şöför ne yapsın muhabbeti vardır...:D

bu konuda çok haklısın eğer trafikte zik zaklar çizerek ilerleyen bir araç görürsen helede beyazsa kesin şirket aracıdır.bu araçlara nasıl bu kadar güveniyorlar,hangi cesaretle bu hareketleri yapıyorlar anlamıyorum.eminim bir şey desen hemen ben iyi sürücüyüm sen kötü korkağa getirirler.NE DİYİM BİR MUSİBET BİN NASİHATTAN İYİDİR.YİNE DE ALLAH KİMSEYE KAZA BELA GÖSTERMESİN.YAŞAMAYAN BUNU BİLEMEZ.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Kendi malları olmadığı için takmıyolar ve eşşek gibi biniyolar arabalara çoğu ... :(

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anl_knd' Alıntı:

henüz kendini tanıtmamış bile olsa.. :)

arkadaşım bencede dogru söylemiş..

Caddy pahalı Doblo Kango Partner yalan.. Combo güzel ama bencede aileye güzel.. Connect tam sana gider..

Bindim jeep gibi yüksek geniş :)

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki arkadaşımda doblo var çok az yakıyor 1,3 motorlusu konforu da iyi sayılı cd çalar airbag filan paraya göre donanımı artırmak mümkün , kangoo dayımda var 1,9 motor 3 yıllık araba memnun değil satacak kredi bitsin diye bekledi.