dizel enjektör temizleyici

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar. Şu depoya konan enjektör temizleyiciler dizel için işe yarıyor mu? koymalı mıyım? yoksa karından çok zararı mı olur ve hangi marka koymalıyım koymam gerekirse?
araç 2004 dizel corsa c

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ben 1 kere würth aldımkoydum iki kerede opette satılan f6lardan sıkıntı olmadı yaklaşık her 10 bin ile 5 bin arası koyarım:)

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi opette f6 mı var opetten alacağım büyük ihtimal de

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
aracı ilk aldığımda soğuk havalarda ilk çalışmada rölanti dalgalanması vardı ve yakıtı opet ten alıyordum ( benden önceki sahibi tavsiye etmişti) bir senedir düzenli olarak shell euro dizel ve +gtl kullandım şimdi malum nitro oldu sonuç geçenlerde - dereceleri gördük ama dalgalanma yok. uzun lafın kısası önce kaliteli yakıt bence

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama istasyona göre de yakıt kalitesi değişiyor. Bizim bi hoca geçen bi muhabbette 20 tl lik mazotla trabzon havalimanından rizeye gidemedim demişti. Yani ona göre fazla demişti. istasyona göre de değişiyor işte

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kimseye katkıyı tavsiye etmem,yanma derecesini değiştirir filtre şişirir,vs,vs,vs,vs... en fazla tutacağı 150 lira yav :) gidin temizletin enjektörü...durumunuda görürsünüz bakımıda olur...

2007astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama istasyona göre de yakıt kalitesi değişiyor. Bizim bi hoca geçen bi muhabbette 20 tl lik mazotla trabzon havalimanından rizeye gidemedim demişti. Yani ona göre fazla demişti. istasyona göre de değişiyor işte

20 tllik mazot 4.5 lt falan ediyor heralde. 80-90 km yi 4.5 lt yakıtlamı gitmeyi planlıyordu sorması ayıp.. :S

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onda era vardı. çok iyi yakıt ekonomisi ve hesabı yapardı. 90 km o bahsettiği zaman onun aracı 17 krş felan yakıyordu yani 1 sene önce felan oldu bu olay.

Yani demek istediği Bi istasyon bilinen markanın mazotu çok az gidiyo demişti bana.