Direksiyon Pompasi

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyon pompası hakkında bilgisi olan var mı? Benim arabanın direksiyonu artık düz yolda da sertleimeye başladı Ustalar pompanın degişmesinin gerektigini söylüyorlar ve 1 milyarlık masraf çıkartıyorlar. Başka bir yolu yokmu. Bu arada direksiyon hidroliginde sorun yok kontrol edildi. Teşekkürler.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Direksiyon pompası hakkında bilgisi olan var mı? Benim arabanın direksiyonu artık düz yolda da sertleimeye başladı Ustalar pompanın degişmesinin gerektigini söylüyorlar ve 1 milyarlık masraf çıkartıyorlar. Başka bir yolu yokmu. Bu arada direksiyon hidroliginde sorun yok kontrol edildi. Teşekkürler.

Son düzenleme:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
385 ytl orjinal pompa bende sıfır ayrıca garantili 1 yıll. 1000.ytl çok para

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tansu usta gerekirse kargoyla gönderebilir misin

ikarahal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zamanında benimde basıma gelmisti. Kronik sorun. Direksiyon bir calısıp bir calısmamamaya basladı bir sure sonra tamamen iptal oldu. Arac 2001 astra ve 41.000 km deydi. Pompa bozulmus. Servise gittigimde 1.750 ytl fiyat verdiler. Sonra cıkmacıları dolastım. Ellerinde sebil pompa var sec begen seklinde. Garantide veriyorlar. Cokta uygun fiyata. Aldım ozel servise taktırdım sorun bitti. Yalnız dikkat etmen gereken onemli bir sey var. Direksiyon da kullanılan yag ozel bir yag. Standart yag kullanırsan sigortan atıp duruyor. Bizde boyle olunca pompa arızalı cıktı dedik fakat yagdanmıs. Orjinal yagını alıp koyunca tıkır tıkır calıstı.

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba astra g ustam