Dikiz aynaları altına led takacağım ama ...

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş ellerine sağlık bende dış dikiz aynasına takacağım ledleri hafta sonuna erteledim bu hafta çok işim var inşallah yapabilirim

kapalı garajın var değilmi? çünkü 3-4 saat sürüyo tesisatı kapıya çekmek, kapı yüzünü sökeceksin, birde basamak üstündeki plastik kaplamayı sökmen gerek, çünkü birtek oradan dışarıya verebilirsin tesisatı, sigorta kutusunun aşağı çaprazındadır ve oradaki yuvarlak contanın içinden alman lazım, dışarıdan görünmemesi için, kapı arasındaki spiralli borununda üzerindeki kırmızı klipsi ileri itip çıkardıktan sonra sola büküp ayırman lazım, ayırdıktan sonra soketteki boşlukları görebilirsin, kolay gelsin,,

tanriverdi2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapalı garajın var değilmi? çünkü 3-4 saat sürüyo tesisatı kapıya çekmek, kapı yüzünü sökeceksin, birde basamak üstündeki plastik kaplamayı sökmen gerek, çünkü birtek oradan dışarıya verebilirsin tesisatı, sigorta kutusunun aşağı çaprazındadır ve oradaki yuvarlak contanın içinden alman lazım, dışarıdan görünmemesi için, kapı arasındaki spiralli borununda üzerindeki kırmızı klipsi ileri itip çıkardıktan sonra sola büküp ayırman lazım, ayırdıktan sonra soketteki boşlukları görebilirsin, kolay gelsin,,

kapalı garajım yok ama yapacak alan çok benim için sorun yok yani. soketi falan söktüm baktım 2 adet soket yeri boşta gördüm oralardan geçirecem ama haftasonuna ancak tabiki işten kafamı kaldıramadım birtürlü. teşekkürler bilgiler için kolay gelsin