dacia logan mcv

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dedeme dacia logan mcv almayı düşünüyoruz arabayla ilgili bilgisi olan arkadaslar mesaj atarlarsa sevinirim birde fiyatı nasıl bize benzinlisini 18500 dediler dizeline ise 22500 dediler yorumlarınızı bekliyorum

ustaoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeterince dayanıklı bir araç ayrıca yol konforu sınıfına göre iyi fakat fazla bişey beklememek lazım. Kalite olarak tabii ki düşük ancak hata diye birşey yok ayrıca yüksek hızlarda (150-160km) tedirgin edebilir ki zaten nerdeyse son hızı bu hız ile bu araç ile fazlada yol gidilmez...

Dizel biraz daha iyidir torku yüksek olduğundan kullanım amacına biraz daha uygun bir seçenek olcaktır. Tabii ki tavsiye edilir bir araç sınıfında başka seçenek yok zaten ki bu sınıfta bence en iyi iki araçtan birisi logan...

decoys

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arkadaşda var gayet memnun servis cekiyor şu ada km 140000 bin oldu bir poroblem yok yakıtıda güzel

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kullanıslı bir arac ama kum bejini almayın biz iş yerine almıstık showwromda bal koöpüğü bmw gibi duruyodu dısarı bi çıktık kötü bi renk :)

arcn kronik bi sorunu yok ilk lastik değişiminde kaliteli lastik alcan hatta tabanı bi boy büyütcen.

fabrika çıkıs lastikleri iyi değil. aracın dizeli 65hp diyodu katalogda ruhsatta 90 yazıyo yolda 1.6 megane gibi kaçıyo.

aracın ivmelenmesi çok güzel bi ticari arc için ama max hız a yaklaştıkca ivme çok düşüyor.

2 donanımı var ve bu donanımlarda kendi içinde 5 ve 7 kişilk olarak ayrılıyor.

biz alt donanım 5 kişilik kullanıyoruz arka koltuklar manuel cam biraz sıkıntı oluyor.

eskinin torosları bilirsiniz dere tepe çıakr gezer buda öle bi arac.

tek garanti veremeyeeğim parcları içdeki plastikler. havalandırma ızgaralrı torpido kapagı. hoparlör kapagı.

koltukalrdada kullanıma baglı olarak bel kısmında dişler aşınıyo ileri geri hafif oynuyo.

yakıt konusundada cebinizi yakmaz.

yanlış hatırlamıyorsam 900km civarı gidiyor bir depoyla.

birde fiyat aldıgınız insallah makyajlı seridendir onlar daha sevimli duruyor.

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
evet cok guzel bi arac özellikle aile arabası olarak babam düşünüyodu astrayı bırakıp onu alıcaktı zor vazgecirdim. :)

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astradan sonra pek gitmaz ama binilebilecek bi araba ama genç işi değil

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben araba dergisinde dizelinin 100.000 km testini okudum gayet basariliydi bence parasini hak ediyor dizeli iyi bir secim,ama bir ara yine okumustum boyasinda (vernik) atmasi olmus sikayetci olanlar olmustu belki oda giderilmistir..