CoRsA TEAM

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu laguna lipler corsa c ye uyar mı şimdi nette dolaşırken laguna liplerin araçlara beya yakıştığını fark ettim hatta alt tarafında ki o tırtılların olduğu yere gündüz led farı yerleşitirlse çok şık durur kanımca

bu tırtık kkısımlara gündüz led farı
38030625a4k.jpg

laguna lipli corsa
IMG_0259.jpg

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim forumda daha önceden konuşulmuş ben beya geri de kalmışım bu konuda

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=29547

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=24818

Corsa C Alternatif ön Tampon altı
Arkadaşlar uzun inclelmerim sonunda bende yapacağım en kısa zamnda bu lacivert corsa cı arkadaş ingiltereden bir corsa fun clup sitesinden konuştum ve bana bunun leon cupra R ın ön tampon altı plastiğiğ olduğunu söyledi bunun tam olarak tourduğunu ve hiç bir işleme tabi olmadığınıda ekledi hatta sitede nasıl yapıldığına dair resimleri bile vardı araç rengine boyanınca böyle bi görüntü elde ediliyor ben boyamadn takıcam hem kırılmaz hemde plastik sonuçta ve bunun üzerine seat servisini aradım hemen bana 62 ytl gibi cuzzi birrakam söylediler en kısa zamnda alıp yapıcam orjinal plastiği söküp bunu aynene takabiliyorsunuz ama üst bölgesinde difüzör ayakalrı var onları kesmeniz gerekiyo boyuda bire bir oluyo ortalamak size lkalmış çok sade ve hoş bi çalışma bunun sayesinde ise irmscher in pahalı tampon altşarına bağlı kalmayız hemde orjinal parçamız olur diye düşünerek siz corsa cı arkadaşlarımla bunu paylaşmak istedim bence çok tutar gibi ister boyatın ister boyatmayın çok hoş duruyor bence

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 117KB.
PICT0268.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 89KB.
DSC00676.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 53KB.
DSC00680.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 41KB.
DSC00681.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 54KB.
newcupra.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 51KB.
DSC00684.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 640x480 VE 62KB.
DSC00684.jpg

tabi laguna nın veya megane nibkinide düşünen var

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cupra lip takılmış corsa c

2 ay oldu yaklaşık bu parçayı yapalı ancak resimler yeni aklıma geldi..:D
wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 158KB.
dscn2683kv7.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 156KB.
dscn2688jy0.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 158KB.
dscn2685lp5.jpg

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu lipler de güzel duruyor aracın havasını değişiriyor. Önden değişim için yapılacak şey çok da arkadan pek alternatif yok.

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Wallaha 62 TL Gerçekten Ucuz Bir Rakam Belki Çıkmacıda 40-50 Lira Gibi Rakama Bile Bulunabilir...