CoRsA TEAM

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4998leddd.jpg

Düşüncem hala güncel vazgeçmedim :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fevzi bu şerit ledlerden olmayacak galiba değil mi bu iş için üretimiş özel ledlerden takmanı öneririm ama onlarda 100 tl civarıı

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi şerit LED değil. Tek tek power LED olacak. 3 tane delik delinip yapılacak. Ama bu konuda teknik bilgim yok onun için araştırma yapıyorum. Bir diğer çabam da maliyeti düşürmek :) Şu anda 100 TL yi buluyor eğer sis kapağını araç üzerindeki orjinali bozmadan yapmak istersem. Daha farklı fikri olan var mı acaba bu konuda? Yoksa böyle 3 LED ile iyi mi? Sıra halinde 5 LED den daha hoş duruyor gibi.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
led leri gösterdiğin yer değilde laguna yada cupra r lip alıp onlara sabitlersen daha şık durur belki biraz daha tuzluya mal olur ama en azından aracın önden daha agresif bir görünüş elde etmiş olrsun böylelikle 2 mod yapmış olursun

cupra lip artı led
[URL=http://www.yukle.tc]
881512.JPG
[/URL]

laguna lip artı led
[URL=http://www.yukle.tc]
449713.JPG
[/URL]

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ben düşündüğüm yerin bile zemine çok yakın olduğunu düşünüyorum. Onun yanında senin söylediğin yerler yere sıfır kalıyor. Yağmur çamurdan çabuk etkilenir yaptığımız herşey boşa gider. Bu kapakları sökmesi zor mu acaba? Sıfır kapak alıp uygulayım diyorum. Lipler süper onlara diyecek bişey yok güzel duruyor.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fevzi iyi bir elektrikçin varsa bu led işini halleder

ben senin yernde olsam eğer bu işe girişeceksem bu işle uğraşan tuning cilere uğrarım ellerinde ne gibi ürünler var görürüm aydınlatmalarına bakar denerdim sonra iyi bir pazarlıkla tüm işleri onlara yaptırır ve sorumlulukları onların üzerine yıkardım sonra da keyfime bakardımmm

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi niyetim parçaları hazır alıp kendim yapmak..Yapılacak işte teknik olarak birşey yok parçaları hazır alacağım. Ama olsun yinede kendim yapıyım istiyorum elektrik elektronik mühendisliği okuyoruz :D Herşey teoride kalıyo teknik olarak ortada bişey yok :)

Ayrıca Niğdede imkan yok..Mecburen internetten araştırmak zorunda kalıyorum. Aklıma gelmişken daha stop boyası almadım :)