CoRsA TEAM

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fevzi bu krom kapı eşiklerinden var gayet şık duruyor ama arkaları takarken dikkat etmek gerekiyor köileri genelde havada kalıyor ve inip bnerken çorap yada oantolunu kesebiliyor bende köşelerine deri ile kapladım şimdi sıkıntı yok

bir de bunun ışıklı lanları vardı forumda o daha şık durur bencee

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet forumda vardı bende görmüştüm loş mavi yanıyordu hoş duruyordu. Senin dediğin aynı şeyi bende düşündüm abi. Pantolon yırtma aklıma gelmedi de altına pislik kaçma ve yıkarken akması gibi bişey oluyor mu sendekinde? Ayrıca ben yaptığım bişey azcık şekil değiştirdi mi kafam atar komple sökerim. Ucu falan kalkma yapıyosa hemen iptal ederim :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pislik kaçma gibi bir proble olmuyor bu tarz da krom aksesuarlar yakışıyor ben daha önceden yapmamış olsaydım ışıklı olanı yapmak isterdimm

o pantolon yırtan kısmı yapışmamazlıkdan değildde kaportodan hafif yukarda kaldığı için uç kısımları da siviridir yuvarlatılmış bir uca sahip değil o nedenden dolayı inip binerken bacağı sürtmeden dolayı baca çorap pantolon gibi kısımlar yırtabiliyor ama yukar da da dediğim gibi o uç kısımlara deri bişey ile kaplaynca sıkıntı çözüldü

ben eski cüzdanların köşesini kesip oraya yapıştırdım şimdi sorun yok

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c lerde isofix bağlantısı var mı?
benim bildiğim yok ama....

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz tam emin olmamakla beraber olması lazım nedenine gelirse bizim cosmolarda ön tavan ışıklarında çocuk koltuğu ikaz ışığı gibi bişey var bana onu çağrıştırdı ama dediğim gibi emin değilim

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında evet ama geçenlerde ben öylesine bir bakmıştım ama görememiştim. ya beklediğim şey yoktu. iş çıkışı bakacağım tekrar.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıne forumu ıhtıyarlar sarmış. durul abi de olsa takım tamam. :)

Edit: yawww bısey dedık herkes kaçtı :)

Son düzenleme: