Opachi Team! Tüm Opachi'ler Burada!

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kahraman;

17- Bölüm sorumlusu olan Moderatör’ lerimizin uyarılarını lütfen dikkate alınız. Uyarıları küçümsemek veya alaycı tavır ile cevap vermek, forumdan uzaklaştırılma sebebidir. Moderatör’ lerimizin uyarılarında hata var ise lütfen forum başkanlarına özel mesaj yolu ile bildirin.

19-Site içerinde yöneticiler haricinde bir üye diğerine uyarı yapamaz, bir üye hakkında eleştiri içeren bir başlık açamaz. Tartışma yaratacak , forum huzurunu kaçıracak , gruplaşmalara sebep verecek mesajlar yazmak veya başlık açmak yasaktır

Arkadaşın uzaklaştırılmasına sebep olan 2 kural yukarıda yazılı!

Diğer yazdıklarınada tabii ki cevabım ama eminim ki seninde cevabıma cevapların olacaktır.Forum içerisinde bu kadar huzursuzluk bile fazla..

Herkesi tekrar kurallara uymaya davet ediyorum.

Emre başkanla görüşebilirsiniz bu konuları konuşursunuz.Zaten sorun o kadaaaarr büyük ki!!! yazarak çözemiyoruz!!!!

Saygılar

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kahraman;

17- Bölüm sorumlusu olan Moderatör’ lerimizin uyarılarını lütfen dikkate alınız. Uyarıları küçümsemek veya alaycı tavır ile cevap vermek, forumdan uzaklaştırılma sebebidir. Moderatör’ lerimizin uyarılarında hata var ise lütfen forum başkanlarına özel mesaj yolu ile bildirin.

19-Site içerinde yöneticiler haricinde bir üye diğerine uyarı yapamaz, bir üye hakkında eleştiri içeren bir başlık açamaz. Tartışma yaratacak , forum huzurunu kaçıracak , gruplaşmalara sebep verecek mesajlar yazmak veya başlık açmak yasaktır

Arkadaşın uzaklaştırılmasına sebep olan 2 kural yukarıda yazılı!

Diğer yazdıklarınada tabii ki cevabım ama eminim ki seninde cevabıma cevapların olacaktır.Forum içerisinde bu kadar huzursuzluk bile fazla..

Herkesi tekrar kurallara uymaya davet ediyorum.

Emre başkanla görüşebilirsiniz bu konuları konuşursunuz.Zaten sorun o kadaaaarr büyük ki!!! yazarak çözemiyoruz.

Saygılar

Ben işte bunu sevmiyorum(!)
Ben böyle yazacağınızı bildiğim için özellikle tek tek sordum, tek tek o atılma sebeplerinin yerlerinin işaretlenmesini istedim. Ama yine yanılmadım.

Yine dediğiniz gibi olsun bakalım... Uzatmayalım bakalım...
Sadece bakmaya devam edelim bakalım...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neye gülüp neye gülemeyeceğimi kimseye sormam arkadasım bu da kımseyı ılgılendırmez. Altında neden arıyosanda o senin sorunun benımde kendıme gore bır nedenım vardır gulmusumdur. Burda gardıyan kesılen zıhnıyete tahamullum yok. Burda paylaşım için varsak bu da bir paylasımdır. Tartısmaya, polimiğe girip kimseyıde kırmak ıstemıyorum. Bu forumda da daha fazla kalmak istemiyorum. Yonetimdeki arkadaslarımdanda uyelıgımın iptalini istıyorum.

Tahrik edici değil mi? Polemik çıkarmak için yeterli değil mi? Olayları bu noktaya getiren bu mesaj değil mi?

Sadece komik nedir arkadaşım? Diye sorduğum için bu gerginlikler yaşanmadı mı Kahraman?

Bu kadar sorunun içinden bir tanesine bile gönül rahatlığıyla HAYIR! diye cevap verebilirsen özür dileyeceğim senden.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben seni tanımam... Sen de beni... Doğal olarak sen kimsin? Numaran kimde var bilmem... Tekrar sordurma bana "Ben müneccim miyim?" diye...

Uzun zamandır girmiyorsan, uzun zamandır oluşan konulara yorum yapmayacaksın o zaman...

Ben telefon numarası bırakın diye yazmışım kaç defa... İçimizden birine 10 defa söylemek yerine, telefon numaranı bıraksaydın bunlar olmazdı... Belki o içimizden söylediğin biri de sürekli gelemiyor..?

Ben buraya yorum yapıp yazmayacağımı kimseden öğrenecek değilim.Uzun zamandır girmiyo olabilirim.Ama neyin ne olduğunu kısa zamanda okuyarak öğrenebilir herkes...Bende bunu yaptım.Olaylara neden olacak yazıları toplasan incir çekirdeğini doldurmayacak cinsten olunca kolayca anlaşılabiliyor.Ben ne dedim lafım kişisel değil genel.Sana olsaydı zaten yazmazdım.Telefon cart curt diye.Bende biliyorum sende numaramın olmadığını.Ben 10 defa söyledim.Ama sana telefon numaramı versem bunlar neden olmayacaktı anlamadım.Olayın zaten benimle alakası yok.Ama ARKADAŞLARIMŞLA var.O içinizde ki de her buluşmanızda mevcut yeterince bahsediyor sizden merak etme.İyi oldu dostlarımı tanımış olduk....

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tahrik edici değil mi? Polemik çıkarmak için yeterli değil mi? Olayları bu noktaya getiren bu mesaj değil mi?

Sadece komik nedir arkadaşım? Diye sorduğum için bu gerginlikler yaşanmadı mı Kahraman?

Bu kadar sorunun içinden bir tanesine bile gönül rahatlığıyla HAYIR! diye cevap verebilirsen özür dileyeceğim senden.
Olayları bu noktaya getiren bu mesaj değil. Olaylar, "Ankaralılar!" başlığına mesajlarımız yazılmaya başladıktan sonra oldu. Ben o başlığa, Erdem'in mesajını görmeden yazdım yorumlarımı. Bu mesajda bir art niyet yok. Smile kullanımlarımıza bakabilirsin. Biz, "Naber" yazarken bile kullanıyoruz. Bizim tepkimiz kötü niyetli değil. Sıradan eleştriler. Bunları öyle yorumlayanlar sizler olduğunuz için olaylar buraya geldi. "Komik nedir?" diye yazarken aslında komik birşeyler olduğu için değil, normal bir cümlede smile kullanımı ile yazıldığını sen de biliyorsun...

Ben her açıklamamı gönül rahatlığı ile yapıyorum. Eğer ortada birşey varsa, bu hata bendeyse kabul etmesini de bilirim. Ama henüz opelim.net olarak hataların kabul edilip de gerekli şeylerin yapılması yerine işin kolayına kaçıp da üyeleri atılması vs gibi şeylerin yapılması beni üzen şey...

Özür dilenecek birşey yok ortada. Ortada bir yanlış anlaşılma veya hata varsa bunun çözümlerini üretelim, gerçekleştirelim benim için en doğru şey olur. 1000 Defa özür dilesen bunun yerine geçemez. Önemli olan bu...

Ben buraya yorum yapıp yazmayacağımı kimseden öğrenecek değilim.Uzun zamandır girmiyo olabilirim.Ama neyin ne olduğunu kısa zamanda okuyarak öğrenebilir herkes...Bende bunu yaptım.Olaylara neden olacak yazıları toplasan incir çekirdeğini doldurmayacak cinsten olunca kolayca anlaşılabiliyor.Ben ne dedim lafım kişisel değil genel.Sana olsaydı zaten yazmazdım.Telefon cart curt diye.Bende biliyorum sende numaramın olmadığını.Ben 10 defa söyledim.Ama sana telefon numaramı versem bunlar neden olmayacaktı anlamadım.Olayın zaten benimle alakası yok.Ama ARKADAŞLARIMŞLA var.O içinizde ki de her buluşmanızda mevcut yeterince bahsediyor sizden merak etme.İyi oldu dostlarımı tanımış olduk....

Hayırlısı olsun o zaman ne diyeyim... Tanımam, etmem...

Son düzenleme:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olayları bu noktaya getiren bu mesaj değil. Olaylar, "Ankaralılar!" başlığına mesajlarımız yazılmaya başladıktan sonra oldu. Ben o başlığa, Erdem'in esajını görmeden yazdım yorumlarımı. Bu mesajda bir art niyet yok. Smile kullanımlarımıza bakabilirsin. Biz, "Naber" yazarken bile kullanıyoruz. Bizim tepkimiz kötü niyerli değil. Sıradan eleştriler. Bunları öyle yorumlayanlar sizler olduğunuz için olaylar buraya geldi. "Komik nedir?" diye yazarken aslında komik birşeyler olduğu için değil, normal bir cümlede smile kullanımı ile yazıldığını sen de biliyorsun...

Ben her açıklamamı gönül rahatlığı ile yapıyorum. Eğer ortada birşey varsa, bu hata bendeyse kabul etmesini de bilirim. Ama henüz opelim.net olarak hataların kabul edilip de gerekli şeyşerin yapılması yerine işin kolayına kaçıp da üyeleri atılması vs gibi şeylerin yapılması beni üzen şey...

Özür dilenecek birşey yok ortada. Ortada bir yanlış anlaşılma veya hata varsa bunun çözümlerini üretelim, gerçekleştirelim benim için en doğru şey olur. 1000 Defa özür dilesen bunun yerine geçemez. Önemli olan bu...

Hayırlısı olsun o zaman ne diyeyim... Tanımam, etmem...
Aynen ;)Ben 10 kere bir arkadaşınıza söyledim lafını da size karşı ön yargım olmadığını söylemek için yazdım hepsi bu Selametle...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'lılar konusu temiz bir konu.Benim açmış olduğum bir konu ve o konunun linkinin buraya yapıştırılıp dalga geçer gibi smile eklenmesidir beni üzen konu..

Sana kötü niyetlisin demiyorum.Erdem kötü niyetliydi! Her mesaja smile ekleyen bir kişiliğin benim soruma vermiş olduğu cevap ortada.

Devamıda yukarıda zaten ;)

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sensei' Alıntı:
Burda paylaşım için varsak bu da bir paylasımdır. Tartısmaya, polimiğe girip kimseyıde kırmak ıstemıyorum.
demiş ve en azından bu cümlesine saygı duyulup da "Üyelik İptali" yazılmamış.
İlginç olan da bu zaten. Herkesin bakış açısı farklıdır. Erdem'i silen kişi rütbesine kendi görmek istediği gibi yazmış, hepsi bu... Sanki bi subjektiflik var gibi...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neye gülüp neye gülemeyeceğimi kimseye sormam arkadasım bu da kımseyı ılgılendırmez. Altında neden arıyosanda o senin sorunun benımde kendıme gore bır nedenım vardır gulmusumdur. Burda gardıyan kesılen zıhnıyete tahamullum yok. Burda paylaşım için varsak bu da bir paylasımdır. Tartısmaya, polimiğe girip kimseyıde kırmak ıstemıyorum. Bu forumda da daha fazla kalmak istemiyorum. Yonetimdeki arkadaslarımdanda uyelıgımın iptalini istıyorum.

Tamamını okumanı tavsiye ederim!