Corsa D Uzunları?

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, xenon ve beyaz park lambasından sonra uzun huzmeli farlarımı da 8000k rengine getirmeyi düşünüyorum da, buna uygun ampuller (yanılmıyorsam H1) nereden bulunur? Ama xenon umla uyumlu olması için 8000K olması lazım renginin...

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 5000 kelvine geçmiştim. Uzunlara dokunmadım ama çünkü hem çok küfür yersin dediler hem de gerek yok nasılsa uzunlarla gezmiyoruz yolda :) Yine de sana kalmış ama bence bırak dokunma kalsın :)

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 5000 kelvine geçmiştim. Uzunlara dokunmadım ama çünkü hem çok küfür yersin dediler hem de gerek yok nasılsa uzunlarla gezmiyoruz yolda :) Yine de sana kalmış ama bence bırak dokunma kalsın :)

vallaha hocam isteyen küfretsin de gece ışıksız yolda sürerken çok sıkıntı oluyor sarı uzunlar. beyazın sarıyla birleştiği yerde bi görülmesi çok zor olan alan oluşuyor, sıkıntı oluyor orada..

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha hocam isteyen küfretsin de gece ışıksız yolda sürerken çok sıkıntı oluyor sarı uzunlar. beyazın sarıyla birleştiği yerde bi görülmesi çok zor olan alan oluşuyor, sıkıntı oluyor orada..

Yalan söylemiyim, benim 5000k kısalar uzunlar standart sarı, hiçbir sıkıntı çekmiyorum ben ama seninki 8000k miş belki ondan sıkıntı çekiyosun diycem ama o kadar da farketmez gibi gelio bana ama sen bilirsin yine bu arada konu dışı ama seni tanıyorum galiba ben :D

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalan söylemiyim, benim 5000k kısalar uzunlar standart sarı, hiçbir sıkıntı çekmiyorum ben ama seninki 8000k miş belki ondan sıkıntı çekiyosun diycem ama o kadar da farketmez gibi gelio bana ama sen bilirsin yine bu arada konu dışı ama seni tanıyorum galiba ben :D

nerden nerden?? =D

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Odtü Lisesinden tanıyorum seni benden bi dönem yüksektin. Fotoğrafçılık fln yapıodun okulda öyle hatırlıorum

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enee vallaha bildin yaa =D ah güzel lisem, onuda çok özledim =D

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enee vallaha bildin yaa =D ah güzel lisem, onuda çok özledim =D

Vallaha ne yalan söyliyim ben zerre kadar özlemedim. Şimdi TOBB dayım ben sen de Bilkentteydin galiba, birbirimizin facebook'un da da ekliymişiz :) Üniversite hayatı gibisi yok bi daha vursalar dönmem geriye :D

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8000 uzun lara çok değilmi yaa uzunları yaktıgınızda karşıdaki ilk gördügünde kör olur yapmayın bence tavsiyem philips diamond vision ampül alıp takmanızdır bende kısalara 4300 philips alıcam üşenmessem eğer uzunlara philips ampül devam:D