corsa D alma niyetim var...

quattro

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim... ufak tefek bir iki işi var... koltuk sigara yanığı, direksiyon soyulması, az ses çıkan sol hoparlör gibi... annem kullanacak, önce acemiliği atsın, konfor unsurlarına sonra bakarız ve açıkçası kendisi farkında bile değil :) ... benim de şu an hiç zamanım yok, bir kaç ay sonra üzerine eğildikçe hem tecrübelerinizi soracağım hem de çözümlerimi paylaşacağım.... herkese kazasız, belasız, cezasız sürüşler dilerim...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun...

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli olsun. Kazasiz belasiz kullansin anneniz. Annenizin fedakarligi ve sizin duydugunuz minnet ne güzel. Yeni nesil örnek almalı. Maalesef iyi sinyaller almiyoruz şimdiki cocuklardan ve genclerden...

quattro

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tekrar merhabalar,

sordu kaçtı olmasın diye yeniden yazma gereği hissettim... aracı aldık ve 2000 km civarı yol yaptık.... izlenimlerimi de paylaşayım ki konuya denk gelip alsam mı almasam mı diye niyetlenen arkadaşlara fikir versin...

aracımızın çekişi, gidişi, duruşu kalkışı gayet yerinde... yakıt konusu ise uzun yolda 6,7 litre/100 km gibi bir değer elde ettim... şehir içi 8 'İn üzerinde...

yol sesi var ama anormal değil... görüş açısı mükemmel... otomatik vites geçişleri gayet iyi... sadece vites küçültürse, tekrar büyütene kadar bağırdıkça bağırıyor...

tıkırtı sıkırtı yok...

araba gibi araba...

astramı sattıktan sonra annemden ödünç alarak daha sık kullanmaya başladım... ciddi anlamda iyi bir araç....

radyo çekmiyor en sinir bozucu tarafı o... hız sabitleyici de olsaymış yakışırmış...

periyodik bakım, buji değişimi yaptırdım (850 TL)... o arada ateşleme bobininde bir sıkıntı varmış onu kendim değiştirdim (530 TL)... muhtemelen disk, balata ve kampana pabuç değişimi olacak (kim bilir ne kadar girecek TL)...

iyi akşamlar...