Corsa D ufak ufak başladık...

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede jant bekleye bilir önce bass.Yay takmadan önce iyi bi Amortisör'cü keşvet aceleye getirme. Benim yarin muayenem var herşeyi söktüm 2 gündür anca bitti pisliği.

maslak oto sanayide tanıdık var aslında, bi orayla görüşücem önce, senin tavsiyelerini de almak isterim, senin araç dizel mi benzinli mi peki??

ben martın 17sinde muayeneyi yaptırdım öyle başladım araca dokunmaya:)tavan kaplamayı da söktün mü??

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mat kaplama tavanda zamanla güneş sorun yaratiyor.Ben o yüzden yaptirmamiştim. Yok tavandan sorun cıkmaz ruhsata bile yazmiyolar tavan i ufak kusur falan diye. cünkü panaromik cam tavan olayi var oda parlak siyah buda parlak siyah o yüzden sorun olmuyor. Kaput'ta olsa şerit falan çift renk 'e giriyor diye biliyorum ama denemek lazim

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mat kaplama tavanda zamanla güneş sorun yaratiyor.Ben o yüzden yaptirmamiştim. Yok tavandan sorun cıkmaz ruhsata bile yazmiyolar tavan i ufak kusur falan diye. cünkü panaromik cam tavan olayi var oda parlak siyah buda parlak siyah o yüzden sorun olmuyor. Kaput'ta olsa şerit falan çift renk 'e giriyor diye biliyorum ama denemek lazim

tavan kaplama çift renk'e girmiyor mu, eğer girmiyorsa parlak siyah kaplatırım ozaman:)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bencede tavanı parlak kaplat.mat hoş durmayabilir..yay olarak 35 lik yeterli bence..jantlarıda pianoblack boyadıkmı tamam :) evo lip gelmedimi abi daha ?

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bencede tavanı parlak kaplat.mat hoş durmayabilir..yay olarak 35 lik yeterli bence..jantlarıda pianoblack boyadıkmı tamam :) evo lip gelmedimi abi daha ?

yok ya daha haber yok malesef:( zaten araç da şehir dışında, bi hafta yok...lip gelse de bekleyecek:))jantlara şimdilik bişi yapmıcam, yay taktıktan sonra aracın durumuna göre karar vericem:))

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muayenede tavanın sıkıntı yaratıp yaratmaması tesadüf. Mesala sahip olduğumuz araçta cam tavan var. Araç rengi siyah beyaz yazıyor ruhsatta... Kırmızı şeritlerbişli değil şeritten sıkıntı çıkabilir diye muayene sırasında renk değişmimyapılacak rıhsatta

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada muayeneye girdim

ön coilover
arka yay
cam filmi
far filmi
tavan filmi
turuncu gündüz fari
45 yanak lastikler ile girdim geçtim Sorunsuz bi şekilde.