Corsa D ufak ufak başladık...

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah Güzel olcak inşallah. Far karartma olayi ne kadar bi sürede yapildi bu konu hakkinda bilginiz varmi ?

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah Güzel olcak inşallah. Far karartma olayi ne kadar bi sürede yapildi bu konu hakkinda bilginiz varmi ?

teşekkür ederim:) far karartma için aracı sabah 9da bıraktım akşam 4 gibi teslim aldım.

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Allah ben biraktim bi kere araç i bakima birakmiştim dedim birakmişken farlarin içini karartiyim farlari farciya gönderdim ..baya 2 gün'de olur bunlarin yapiştirma şekli farkli falan dedi. şaşirdim demekki ya işi vardi sallamadi yada senin usta cok iyi :)

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Allah ben biraktim bi kere araç i bakima birakmiştim dedim birakmişken farlarin içini karartiyim farlari farciya gönderdim ..baya 2 gün'de olur bunlarin yapiştirma şekli farkli falan dedi. şaşirdim demekki ya işi vardi sallamadi yada senin usta cok iyi :)

şöyle diyeyim, ben önce gittim fiyat almak için, neyse fiyatı aldık, nekadar sürede olur dedim, normalde sabah bırakırsan aksama alırsın dedi ama yoğunum bu hafta dedi, ben de bi gün söyleyin ozaman getireyim dedim, öyle randevu aldım, aynı günde cıktı araç:))

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle diyeyim, ben önce gittim fiyat almak için, neyse fiyatı aldık, nekadar sürede olur dedim, normalde sabah bırakırsan aksama alırsın dedi ama yoğunum bu hafta dedi, ben de bi gün söyleyin ozaman getireyim dedim, öyle randevu aldım, aynı günde cıktı araç:))

hmm efsane bi işcilik olmuş o zaman. Allah utandirmasin diyelim nazar deymesin

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm efsane bi işcilik olmuş o zaman. Allah utandirmasin diyelim nazar deymesin

sağolasın kardeşim:)) senin araç cidden çok hoşuma gidiyor, aman nazar değmesin:))bu gidişle senin aracın kopyası gibi olcak benimki:)) sinyal çerçevesi geldi, evo lip i bekliyorum:))

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın kardeşim:)) senin araç cidden çok hoşuma gidiyor, aman nazar değmesin:))bu gidişle senin aracın kopyası gibi olcak benimki:)) sinyal çerçevesi geldi, evo lip i bekliyorum:))

saollsin.Dikkat et sinyal 'leri sökerken kirma,taktiysan sorun yok.Arabayi basmazsan istediğin kadar yap gözüne iyi görünmez.

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saollsin.Dikkat et sinyal 'leri sökerken kirma,taktiysan sorun yok.Arabayi basmazsan istediğin kadar yap gözüne iyi görünmez.

yok daha takmadım ama tecrübeliyim benim eski astra h tan:) jant işine giremesem bile aracı kesin basıcam:)

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok daha takmadım ama tecrübeliyim benim eski astra h tan:) jant işine giremesem bile aracı kesin basıcam:)

Bencede jant bekleye bilir önce bass.Yay takmadan önce iyi bi Amortisör'cü keşvet aceleye getirme. Benim yarin muayenem var herşeyi söktüm 2 gündür anca bitti pisliği.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bence de once araci basin. Bence araci basinca janta gerek kalmaz diye dusunuyorum.. Yinede son karar sizin..

Opel Astra Classic III...