Corsa D LPG Marka ve YER ÖNERİSİ

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
4800 fazla. ben corsa e 2016 1.4 AT6 aracıma 1500 TL ye taktırdım yağlama sistemi de yok zira corsa çelik subap astra gibi değil(miş).

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte ben de o yüzden yer usta önerisi istedim zaten :) bu arada Odak 4800 gibi bir rakam çıkardı çokkk fazla değil mi sizce de?

ben lovato cobd2 li kiti 2016 ekim ayında 1750 tl ye yağlama ile birlikte taktırdım. Şuan o kitin fiyatı 2 binin üzerine çıkmış malum dolar kuru ve gelen zamlar. +4800 tl lpg kitine verene kadar satarsın arabanı dizel alırsın en azından daha sağlıklı binersin. atiker serisine bak istersen 1600 civarına takıyorlar. lavota brc gibi markalar istersende 2 bini gözden çıkarmak lazım. İstanbulda isen ve atiker tarzı düşünürsen candan mühendislik var adamlar baya büyümüş onları düşünebilirsin. Lovato düşünürsen face de rızanın garajı diye bir sayfa var. O adamlar lpg takmadan önce ve sonra dynoya sokuyorlar. baya başarılı arkadaşlar. onları da düşünebilirsin

luest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 enjoy 111 1.4 AT corsa sahibiyim. 10 gun once prins lpg montajı yaptirdım. Gayet memnunum uzun vadede neler olabilir bilemiyorum ama genelde bu tarz sistemlerde daha onceki tecrübelerime istinaden pek de problem yasanmiyacağını düşünüyorum. Farklı marka otomobillerde farklı marka lpg sistem montajları tecrübem oldu. Bu konuda elimden geldiğince yardımcı olmaya calışırım.