Corsa D LPG Marka ve YER ÖNERİSİ

OPEL5760

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamlar. İlk aracım,yeni aldım. Şu an 50 krş civarı yakıyor. LPG taktıracağım.

Aracım 2012 Corsa D 1.4 Enjoy AT4 (Otomatik)
Sorularım:
1. LPG ile ne kadar uyumludur? Sıkıntı çıkarır mı? 5 yıl kadar bineceğim.
2. LPG markası ne önerirsiniz? Belki Opel ile tam uyumlu bir marka vardır?
3. En önemlisi İstanbul'da bu işi hakkını vererek, beni sorunla sıkıntıyla uğraştırmayacak şekilde kim yapar?
4. Odak Opel Lpg takıyormuş. Neticede OPEL servisi, en iyisini onlar yapar diye düşünüyorum sizce yanılıyor muyum? iPhone'u sokaktaki telefoncuya götürmekle kendi servisine götürmek arasındaki fark gibi düşünüyorum?

Tecrübelerinizden yola çıkarak yönlendirirseniz çok sevinirim. Özellikle de aynı aracı kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Şimdiden çok teşekkürler.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Öncelikle iyi günler.. Aracınız Lpg sistemine uyumludur ancak belli bir periyot sonunda magnezyum alaşım subaplarınızı çelikleri ile değiştirirsiniz.. Marka pek önemli değil ancak Landirenzo kullanmayan bir araca bindiğimde aracın sesi bana değişik geliyor enjektör sesinden galiba.. Burada ise markadan önemli faktör usta bence.. İstanbul tarafında servis deneyimi yaşamadığımdan bir öneride bulunamayacağım ancak sizinle aynı fikirdeyim. Kolay gelsin...

OPEL5760

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle iyi günler.. Aracınız Lpg sistemine uyumludur ancak belli bir periyot sonunda magnezyum alaşım subaplarınızı çelikleri ile değiştirirsiniz.. Marka pek önemli değil ancak Landirenzo kullanmayan bir araca bindiğimde aracın sesi bana değişik geliyor enjektör sesinden galiba.. Burada ise markadan önemli faktör usta bence.. İstanbul tarafında servis deneyimi yaşamadığımdan bir öneride bulunamayacağım ancak sizinle aynı fikirdeyim. Kolay gelsin...

Çok teşekkür ederim. Diğer arkadaşların da yorumlarını duymak isterim?

Abbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam lpg taktıracaksanız ben size istanbulda tek bir usta öneririm ömer usta lpg internet sitesi vardır oradan irtibat kurabilirsiniz.kafanız rahat olur .

oki opel

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınıza landirenzo tavsiye ederim yağlama sistemli ve motor garantili yapılıyor 5 yaş 50,000 km geçmemiş ise bu garantiyi alırsınız %50 civarında bir tasarruf mevcut çekiş performans kaybı yok odak iyi bir bayi alternatif olarak olgun lpg düşünebilirsiniz bende ankara .... servisinden bu hizmeti aldım gayet güzel herşey yolunda tavsiye ederim işin ehli bir yer çok önemli

Moderatörün son düzenlenenleri:

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aracınıza landirenzo tavsiye ederim yağlama sistemli ve motor garantili yapılıyor 5 yaş 50,000 km geçmemiş ise bu garantiyi alırsınız %50 civarında bir tasarruf mevcut çekiş performans kaybı yok odak iyi bir bayi alternatif olarak olgun lpg düşünebilirsiniz bende ankara .... servisinden bu hizmeti aldım gayet güzel herşey yolunda tavsiye ederim işin ehli bir yer çok önemli

Kendi arabanıza kendinizin yaptığı montajı şikayet edecek değilsin ya Oktay Bey buda 3. üyeliğiniz oldu ben kilitlemekten bıktım siz tekrar üye olmaktan bıkmadınız...

Dipnot: Hemde aracıma sizin yetkili serviste Ocak ayında yaptığınız montaj bir harika, vites fark etmeksizin 3000 devirde tekliyor (2000 km'deki araçta çok doğal sanırım böyle şeyler).. Geçen hafta çıktığım uzun yoldan sonra arabamdan soğudum..

oki opel

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorununuzla ilgili servise gelirseniz detaylı yol testi yapılır yol kalibrasyonu yapılır sorununuz düzelir

Son düzenleme:

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 6 ay önce lovata taktirdim. Bizim araçlarda marka çok da önemli değil bildiğin kadarıyla. Ama USTA BUL USTA yoksa çok çekersin
Ben taktirdigim yerden memnun kalmadım. Sonra kendim öğrenip kendim topladım aracı

OPEL5760

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 6 ay önce lovata taktirdim. Bizim araçlarda marka çok da önemli değil bildiğin kadarıyla. Ama USTA BUL USTA yoksa çok çekersin
Ben taktirdigim yerden memnun kalmadım. Sonra kendim öğrenip kendim topladım aracı

işte ben de o yüzden yer usta önerisi istedim zaten :) bu arada Odak 4800 gibi bir rakam çıkardı çokkk fazla değil mi sizce de?