Corsa 1.4D Sport Tam Otomatik LPG Yardım

bllakdmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar, Foruma yeni katılmış ve ilk kez kendi arabası olan biriyim.

Aracım 2007 model Corsa 1.4D Sport Tam Otomatik benzinli bir araç. Yaklaşık 7 aydır bende bu araç fakat aracım benzinli olduğundan çok yakıyor. LPG taktırmayı düşünüyorum. Çevremdeki bir çok kişiden aldığım yorumlar genellikle o arabaya LPG gitmez boşa taktırma, zaten motoru 1.4 verim alamazsın vs. vs. şeklinde oldu.

Bende bunun üzerinde gerçekten bu işi iyi bilen tecrübeli bu foruma danışmayı tercih ettim.

LPG taktırmamı önerir misiniz aracıma? Dezavantajları, avantajları nelerdir? Taktırırsam ne taktırmalıyım?

savastank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 corsa c 1.2 aracım lpgli ve hiç bir sorun yaşamıyorum 1.4 misliyle olur. iyi lpg markaları konusunda tecrübeli arkadaşlar bilgilendırır zaten

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilal Bey Corsa D 1.2 Lpg' li bir sürü kullanan var. Ayrıca Toyota Yaris 1.0 , Hyundai i10 998 cc Lpg' li olan birçok araç var. Hepside trafikte tazı gibi kaçıyor, ip gibi gidiyor. Benzinin fiyatı belli, araçların kullanım amacı belli. 1.4 aracınıza çok da güzel olur.

irfan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel corsa in konsol altindan su geliyo sebebi nedir acaba. ..