corsa d hız sabitleyici serviste 90 lira

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende birden gaza geldim ama düşününce araba 37.000 km de sadece 1.000 km falan uzun yolda kullandım çokta gerekli deil gibi benim için.. ingiliz sitesinde nasıl takıldığına dair fotolar var bi sürüde telaşesi varmış işin.. gerçi servis taktıktan sonra kafan rahat olurda dışarda yaptırmayı düşünmezdim pek.. ama uzun yolda gerçekten rahat olacaktır.. otobanda sürekli gaza basmak sıkıcı oluyo gerçekten

cihad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.caltun.com
İstanbul içinde soran varmı? 90 lira kesinse gidip taktırayım yarın yahu

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne biçim servis arkadaş ya neyin ne olduğunu bilmiyor :D :D. FM/CD tuşuna basılı tutun dıt sesinden sonra basıp menüyü atlatabiliyorsunuz. Digital olarak hız, sıcaklık, basınç gibi değerleri anlık olarak gösteriyor. Hız sabitleyici olsun olmasın. ;)

peki corsalarda var mı?? varsa hangilerinde?

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 astra g ye taktırdım ama devreye girince ışık falan yanmıyor benim göstergede...benimkindemi bir sorun var acaba...

hyerol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, benim aracım 2007 Corsa D 1.2 Essentia+K

Merhaba, benim aracım 2007 Corsa D 1.2 Essentia+Konfor Paketi Gümüş Gri . Çoğu servise sordum takılmadığını bazılarıda yazılım gerektirdiğini söylediler. Siz ise tüm Corsa D lere takılabildiğini söylüyorsunuz. eğer takılabiliyorsa Alanya daki servise gitmeye razıyım, yardımlarınızı bekliyorum. çok teşekkür ederim.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla sonradan taktırdırıldığında göstergelerde ışık falan yanmıyor, sadece iliyorsunuz CC'de olduğunu, ışıklı bir uyarı yok.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla sonradan taktırdırıldığında göstergelerde ışık falan yanmıyor, sadece iliyorsunuz CC'de olduğunu, ışıklı bir uyarı yok.

servis corsa d lerde c.c. bağlayınca ekranda ışığın yandığını söyledi.