corsa d hız sabitleyici serviste 90 lira

cihad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.caltun.com
Ataköy opel, 250liradan 1kuruş aşağıya inmiyorlar. Dedim 90liraya taktıran arkadaşlar var.
Onlar yansaniyi malıdır dedi. Bende e yan sanayi takın dedim.Yok takamayız biz falan filan dediler. İstanbulda taktırabileceğim yer yok mu ya 90lira'ya ?

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün odak opelde (topkapı) cruise ontrol taktırdım 160 tl / 3 taksit + 2 yıl garanti

özel servisler bile 180 liranın altında fiyat vermemişti ki 180 tl fiyat veren kdv hariç demişti...

yalnız tuhaf olan şey opel gerçek senin arabaya takılmaz demişti, opel gedizler ise 350 tl fiyat vermişti...

bu arada süper bişey herkese tavsiye ederim ;)...

Kafayı yiyecem yaaw:( benim astraya 2004 1.6 twinport . Maraş ve Mersin yetkili servis takılmaz diyor; Gaziantep servis getirin bakalım takılabilir diyor. bu ne menem bir şey ki değişken olabiliyor. :(:)mad:

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c.c. macerası şimdilik hüsranla sona erdi. dün galatasaray maçına giderken antalya hedef opel servisten randevu alıp erken çıktık. bu arada c.c. işinide halledelim diye.
servise girip c.c takılacak dedim servis şefi hilmi beyle görüşüp tekrar fiatını sordum. geçen sefer montaj dahil 90 lira dediniz, fiatta bir değişiklik yok değilmi diye sordum tamam sana takarız dedi.
ardından usta kenan bey geldi esssientalara takılmıyor dedi, hilmi bey de siz arabayı çekin ben takacağım deyince ben herhalde benim iş olacak diye sevindim.
c.c. lu sinyal kolunu getirdiler, kenan usta önce proğramını yükleyip kabul ederse kolu takarız dedi ve beni alanyadan geldi geri çevirmeyelim diye başladı tech-2 cihazı ile uğraşmaya. ben de başındayım olup biteni seyrediyorum.
yeni versiyon yazılım, eski versiyon yazılım, ingilizce yazılım derken 1 saatten fazla bir uğraşıdan sonra kesinleştiki benim arabaya takılamıyor. sebebi önceden hepsine takılıyormuş, ancak opel gm kabin kontrol ünitesini değiştirip proğlamlamaya engel olmuş sebebi geri park sensörü, c.c. takılınca enjoylardan farkı kalmıyor mantığı.
kabin kontrol ünitesi değişirse takılır dedi oda 1.100 liraymış, bende güldüm.
opel türkiye kapalı olduğu için bunun bir halletme yolu varmı diye teknik destek almak istedilerse de ulaşamadılar. telefon numaramı aldılar bu konuda ist. görüşüp bir çıkar yol bulunursa beni arayıp takacaklar. bir gelişme olursa yine yazarım arkadaşlar.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam anlayamadım, şöyle bişey sorsam benim aracım 2006 model corsa c essentia..
benimkine takılır mı ? motor koduda ep ile bitio

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle çok güzel bir şey herkese tavsiye ederim ben 2 taksitle 100 TL ye takdırdım. Her hızda sabitleyebiliyor istediğin zaman hızlanıp istediğin zamanda yavaşlayabiliyorsun. Gösterge de cc ışığı devrede iken yanıyor. Radyo ısı ekranında da dijital hız göstergesi oluşuyor. Essentia yı bilmem ama takmadan önce tech 2 yi takıp takılıp takılmayacağına baktılar sonra da zaten uyumluymuş deyip hemen 20 dk de hallettiler...

MUTLU KALKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelkle iyiakşamlar ben 1.3 cdtı combo sahibiyim aracı 2007 temmuzda 0km aldım ve hız sabitleyiciyi anında taktırdım 300.00 tl ye dediğiniz doğru ise iyi giydirmişler tabii bunun sebebini sorucam yanlız siz kesin eminmisiniz taktırmak istediğinizde farklı hesap çıkarmasınlar

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam anlayamadım, şöyle bişey sorsam benim aracım 2006 model corsa c essentia..
benimkine takılır mı ? motor koduda ep ile bitio

her corsa d uyumlu değil tech 2 yi bağlayıp kontrol ediyorlar duruma göre de hemen sinyal kolu c.c.olan ile değiştirilip tech 2 ile program atıyorlar.