corsa c radyo teyp kodu

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın akü kutup başlarını söktüğümden sebep teyp şu an save yazıyor. bir kart var bende üzerinde radyo teyp kodu seri no filan yazıyor ama ben bu kodun hangisini nereye yazacağım yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözümü buldum. radyo teyp kodunu bulup as tuşuna basılı tutarak kontağı açıyorsun, dıyk diye bir ses geliyor ve çıkan ekrana 4 haneli kodun 1. hanesine radyodaki 1 tuşuna sayı kadar basarak daha sonra 2. 3. 4. basamakları 2, 3, 4 tuşlarına basarak tekrar as tuşuna basıyorsun.

halil_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam benim corsa aküsü zayıflamış durumda ben de değiştirecem arabanın carpassı var ama orda type kodu boş siz nasıl nerden buldunuz şifreyi

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam benim corsa aküsü zayıflamış durumda ben de değiştirecem arabanın carpassı var ama orda type kodu boş siz nasıl nerden buldunuz şifreyi

radyo kodu yoksa opel türkiyeyi ara yada hangi bayii çıkışlı olduğunu öğren o bayiyi arayıp kodu girersin.

myefsane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende teyp kodu var. Ama arabanın dışında çalışmıyor özel bir kod mu girîlmeli?

AstraFR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel araclarinda 10 kez kod girme hakki vardir ilk 1. Denemede yanlis girildigi takdirde 10 dakika bekleme 2.kez denemede yanlis girilir ise 20 dakika 3 ve uzeri denemelerde bu bu sekilde katlanarak gider bu sure bilgi ekraninda gorunmeyen bir sayac araciligi ile ilerler bunun icin saat kontrolu yaparak sureyi belirleyebilirsiniz.kontak 2. Seviyede iken bu sayac calisir illaki aracin calismasi gerekmez ancak kontak kapatilip tekrar acilirsa sayac sifirlanir ve yeniden baslar kesintisiz beklemek gerek.

Umarim isinize yarar