Corsa c de var olan fakat gizli kalmış özellikler

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen servise gittiğimde aracımın bilmediğim bazı özellikleri olduğunu öğrendim.servisteki usta gerçekten müşterilere yardımcı olma açısından başarılı... Kısaca bahsedeyim 1-uzaktan kumanda(anahtar) ile camları ve sunroofu kapatabilme 2- uzaktan kumanda ile tek tek kapıları açabilme 3-silecekler aktifken geri vitese taktığınızda arka sileceğin otomatik olarak çalışması vitesten çıkarınca durması 4-aracı stop ettiğinizde kontak anahtarını çıkarıp sellektör kolunu yukarı doğru çekip bıraktığınızda kısa farlar yanıyor sonra kapıları kilitledikten sonra 1 dk sonra otomatik olarak sönüyor bunada eve takip deniyormuş 5- sileceğin 1. Kademesinde hasıla süresinin yani silme süresinin ayarlanabilmesi mümkün..... Bu özellikler aracımda varmış ama benim haberim yokmuş sağ olsun servisteki usta hepsini bir cihaz bağlayıp aktif hale getirdi o yüzden corsa c sahibi arkadaşlarımın bu olayı benim gibi bilmeyen varsa öğrenmesi için paylaşmak istedim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen katılıyorum sana adidas19 ben faydasını gördüm ve kullanmaktayım belki opelin bir çok modelinde böyle özellikler vardır

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ozellikler corsa D dede var ve aktif etmek icin arabanin anahtari kontaga takili halde motor calismadan sag ve sol kollari kendine dogru cekiyorsun.sonra menu geliyor ve orada dediginiz ozellikler ile + bi kac bilinmeyen ozellik oradan ayarlaniyor.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni bir yöntem daha öğrenmiş oldum teşekkürler

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende öğrenmek istiyordum bunları. Yakında opcom um gelecek. Varsa o özellikler bende açmak istiyorum. Opel yapmışsa biz niye kullanmayalım dimi :D

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen var olan bu özellikleri kullanmak gerek arabanın ve ben kullanmaya başladım

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. Özelliğin aktifini servis yaptı bana bi cihazla bağlanıp aktif etti. Servise söylersen yaparlar ve bu arada benden bunlar içinde ücret almadılar. Şuandada ücretsiz chek-up var hem onu yaptır hemde özelliklerini aktif ettir.

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Check up derken yazilim falan mi? Ben 2007 yilinda aldm cihazi hala yaptrmadm hic bi check up yazlm aktif etme falan.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi