Corsa C Angel arayanlar icin

omerdia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasang' Alıntı:
bende alcammda burada pahalı yaa!almanyada 130 euro ordan getirtcemm!ömer kardeşiminkin aynısından alcam siyeh zemin ve beyaz led li:)

al hasan kardesim benim:)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla almanyadan gelmesini felan bekleyemedimm vee aldım angel larıı!kadıköydeen vişne sokakta suat abiii varr mert oto!fiyattada güzelik yapıyoo ve malının herzaman arkasında!almayı düşünen varsa hiç durmasın suat abiyee başvursunn

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasang' Alıntı:
valla almanyadan gelmesini felan bekleyemedimm vee aldım angel larıı!kadıköydeen vişne sokakta suat abiii varr mert oto!fiyattada güzelik yapıyoo ve malının herzaman arkasında!almayı düşünen varsa hiç durmasın suat abiyee başvursunn

Maliyeti ne kadar oldu corsa c için.Ben aradım telefonla 480 dedi montaj dahil...:confused:

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omerdia' Alıntı:
bence cok iyi ben 500 e yaptirmistim

Memnunmusun ,sanırım markası sonar.Mercekleri ve aydınlatması nasıl?Hangi aydınlatmayı kullanıyorsun;halojen yada xenon?

:)

omerdia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinleri kullaniorum daha xneon a gecemedik bloww off u taktirdiktan sonra ins aldim yatagin altinda yatio:)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxwell' Alıntı:
Maliyeti ne kadar oldu corsa c için.Ben aradım telefonla 480 dedi montaj dahil...:confused:
kardeş fiyat güzel ben 450 ytl ye aldım!montaj hariç!kendim tamirci olduğum için montajını kendim yapıcamm:)!markasıda sonar!fena deill kaliteli bişeye benziyoo!orjinal duruyo yanii!ömerin arabadada gördüüm çok hoşş duruyoo!orjinal gibi oturmuşşş!

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasang' Alıntı:
kardeş fiyat güzel ben 450 ytl ye aldım!montaj hariç!kendim tamirci olduğum için montajını kendim yapıcamm:)!markasıda sonar!fena deill kaliteli bişeye benziyoo!orjinal duruyo yanii!ömerin arabadada gördüüm çok hoşş duruyoo!orjinal gibi oturmuşşş!

Hmm..Bazıları sonar için mercekleri iyi odaklamıyo diyorlar.Xenon yaptırdın mı?

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxwell' Alıntı:
Hmm..Bazıları sonar için mercekleri iyi odaklamıyo diyorlar.Xenon yaptırdın mı?
Aslında o merceklerin kalitesinden şüphem var aldıktan sonra çıkma mercek al meganelardaki valeo çifti 25-40 ytl arası değiştir çok daha iyi verim alacağını düşünüyorum,biz arkadasın focusta değiştirmiştik kendisi farkettiğini söylemişti.Çünkü halojen merceği ile zeenon merceği farklı galiba.

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Aslında o merceklerin kalitesinden şüphem var aldıktan sonra çıkma mercek al meganelardaki valeo çifti 25-40 ytl arası değiştir çok daha iyi verim alacağını düşünüyorum,biz arkadasın focusta değiştirmiştik kendisi farkettiğini söylemişti.Çünkü halojen merceği ile zeenon merceği farklı galiba.

Evet ,ben de bu konuya değinmek istiyordum.Mercekleri çıkma valeo mercekler ile değiştirmek gerekiyor sanırım.Aracının çekilmiş resimleri var mı mercekli farla?