Corsa 1.6 OPC mi (192 hp) yoksa Astra 1.6 GTC Turbo mu (180 hp)

Corsa 1.6 OPC mi (192 hp) yoksa Astra 1.6 GTC Turbo mu (180 hp)

• Corsa 1.6 OPC mi (192 hp)

Oy: 87 47.3%
  • Astra 1.6 GTC Turbo mu (180 hp)

Oy: 97 52.7%

• Kullanılan toplam oy
    184

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Corsa OPC ye rakip diyebileceğimiz o sınıfta

- Clio RS
- 207 RC

benim aklıma bunlar geliyor..

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:Darkadaslar konuyu kilitliyorum işi muhabbete dokmussunuz:Dhangi sayfaya girsek boyle yazıyo anlamadımki olayı:D

Yigit-Y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa 1.6 OPC (192 hp)

Aradaki 12 hp söylemeden.Görünüş bakımından OPC çok farklı bir boyutta.

PERFORMANS BAKIMINDAN

Standart olarak bakarsak CORSA

Ama araçla oynandıktan sonra bakarsak ASTRA

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Ozellikle Erden basta olmak uzere Corsa sahipleri kizacak ama Allah askina soyle Corsa ile Astra yi yanyana koyup bir bakin... Zevkler ve renkler tartisilmaz derler ama genede bir bakin.. Eminimki Corsa ozellikle sehir trafiginde cok daha rahattir, cok daha seridir vs ama is dis goruntuye gelince padon orada durun derim. Bu kadar farkli araba sahibi olmama ragmen hicbir arabanin dis gorunusune GTC kadar asik olmamistim. Genelde 2-3 ay sonra bayar araba beni, GTC ye 1,5 yildir biniyorum, hala asigim tipine.Belki ben abartiyorum ama her Opel servisine gittigimde Corsayi gordugumde aklima direk gelen laf : Cok sirin bir bayan arabasi :)
O yuzden iki arabadan hangisi derken hangi kriterlere gore kiyasladiginizada bakmak lazim.

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozellikle Erden basta olmak uzere Corsa sahipleri kizacak ama Allah askina soyle Corsa ile Astra yi yanyana koyup bir bakin... Zevkler ve renkler tartisilmaz derler ama genede bir bakin.. Eminimki Corsa ozellikle sehir trafiginde cok daha rahattir, cok daha seridir vs ama is dis goruntuye gelince padon orada durun derim. Bu kadar farkli araba sahibi olmama ragmen hicbir arabanin dis gorunusune GTC kadar asik olmamistim. Genelde 2-3 ay sonra bayar araba beni, GTC ye 1,5 yildir biniyorum, hala asigim tipine.Belki ben abartiyorum ama her Opel servisine gittigimde Corsayi gordugumde aklima direk gelen laf : Cok sirin bir bayan arabasi :)
O yuzden iki arabadan hangisi derken hangi kriterlere gore kiyasladiginizada bakmak lazim.
savaş başlıyorrrrrrrr.................................:D:D

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Kaan ..
GTC benimde cok hosmuma giden bir araba.. Bir cok arabadan cok daha iyi dis gorusunusu var. Bu kimse inkar edemez. ( iki tane Astra H sahibi olduk.)

Eger Corsa D 3 kapi ile dersen kesinlikle benimde tercihim Astradir.
OPC icin ise... Bence OPC bir baska dunya ..

Astra OPC ile Corsa OPC arasinda bir karsilastirma yaparsaniz. Astra OPC daha agir basar.
Ben Corsa OPC yi tercih ettim. Cunku Astranin kasasinin eskidigine inaniyorum..

Tekrar tekrar olacak ama CORSA nin D kasasi Bir onceki kasadan cok farkli ... Boyut olarakda ufak bir araba degil.. (Corsa C Sahibi olduk.)

Bir onceki kasa Corsa lar 106 lar ile kiyaslanirken. Bu kasa 207 ler ile
kisaylaniyor... Corsa d yi Neden kimse 1007 ili kiyaslamiyor.. ( 97 yilinda 106 kullaniyordum.)

Yeni kasa Astra dan sonra buyuk bir ihtimalle benimde fikrim degisecektir....

Dedigin gibi Corsa ozelliklede Moskova da bir bayan arabasi olabilir ama OPC yi bunun disinda tutmak lazim..

Son düzenleme:

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Kaan..
Dusunursen bayilerde cok uygun fiyatlara Astra OPC ler var.. Bence bir ilgilen...
Moskova da 650 000 Rubleye (18500$) sifir Corsa OPC almislar...