corsa 1.2 lere lpg taktıranlar

savarcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar lpg 1.4 ve 1.6 larda çok verimli çalışıyor. 1.2 konusunda şüphelerim var. arabam benzinle şehir içi 225 şehir dışı 165 yakıyor (3.24 tl den) çok yakıyor diyemem ama az da değil sanırım. yılda 10-12 bin biniyorum. 1.2 corsasında lpg kullananlar görüşlerini yazarlarsa memnun olurum.

savarcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca atiker taktırmayı düşünüyorum. kronik sorunları var mı acaba?

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun olacağını sanmıyorum. atiker yerine daha kaliteli bi sistem taktır bence. tartarini, landi, brc, lovato gibi..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence 1.2 araçta benzinle lpg arasında çok fark olmayacaktır, oldukça az yakıyor zaten. Hesabınızı iyi yapın, LPG sistemine ödeyeceğiniz parayı ne kadar zamanda çıkardığınıza bakıp ona göre karar verin.

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız çokfazla yakmıyor arkadaşın dediği gibi iyi düşünün taktırmadan önce ancak birçok arkadaş opel de brc yi taktırdı ve hepsi çok memnun

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omavela yı tercih ederim.
astra 1.6 bende. 2 yıl oldu taktıralı, şimdiye kadar bir sorun için gitmedim ustaya. tavsiye ederim.

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım kesinlikle taktır. Corsa 1.2 Njoy SP kullanıcısıym ve aracımda ecotech marka lpg sistemi var. Tek sorunum tespit ettiğim kadarı ile eğer opetten gaz almaz isem 600 km sonra arıza lambası yakıyor zaten oda gazlı arabaların standart problemi.Taktırma diyen arkadaşlarımı anlamyorum. 1.2 motor arac inanın 90km/h hızından sonra 1.6 aractan fazla yakıyor. Ayrıca bugun 23.68 milyona maslak opetten depomu fullettim ve şileye denize gittim 163 km sonra tekrar maslak opete girip aynı pompadan depomu fullettım ve 17.23 ytl tuttu. rakamlar kesindir. Fişlere bakarak yazıyorum. Ayrıca evimden didimdeki yazlık tam 885 km ve aracım sadece ( kredi kartı ekstrelerinden bakarak yazdım) 85 lira yakmış ve klima hep açıkken. Performans kaybım elbette var ama çok hissedilecek kadar değil inanın.

serkane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım Yaklaşık 1,5 ay önce landirenzo takdırdım, artık arabamda klima sürekli açık.
gaz pedalına korkusuzca basıyorum, 40 lt gaz ile 520 km yol gidiyorum.

ayvazoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de günde 100 km yapıyorum y.dudulludan güngörene hergün gidip geliyorum, lpg taktırmayı düşünüyorum aslında fakat bir hesap yaptım ayda 100-150 tl fark ediyor yani iyi bir marka lpg taktırırsam kendisini yaklaşık 1 senede amorti ediyor. tek korkum çekişin düşmesi

bilgisayarcii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.vogasplus.com
Performans konusunda bu siteyi bir inceleyin derim. Ben müsait olunca Denizli bayisi ile bir görüşeceğim. Fiyatları nedir henüz bilmiyorum.