Borla çalişan Araç Dosyasini Açiyorum !!!

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ben mercan otoya taktırmıştım ast f vardı ozaman 1.4 motor pempe ilacı var ben bişey anlamadım söktüm sonra üstünden o zaman için test etmek amacı ile taktırmıştık 340 ytl almışlardı izmirde

yani bence faydası yok gibi geliyorr

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir'li bir arkadaşım Peugeot 307 1.6 benzinli aracına taktırdı, 1-1.5 ay sonra da söktürdü.

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sevinmistim, sonunda ise yarar bisey bulundu dige ama oda yalan oldu sanirim.

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için saolun, aynen bende sevinmiştim ama şimdi soru işaretleri oldu, kayserili arkadaş yakıtta fark etmiyor dedi, tansu usta fark yok gibi dedi, silverblue arkadaş söktürdüm dedi, yani vazgeçecek oldum...

hay allah birkaç gündür yakıt meselesini çözdüğümü sanmıştım:(

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
zaten ilacın akışını siz kendiniz ayarlıyorusnuz adam sadece takıyor en iyi yakıt değerini buluncaya kadar elinzide tornavida ayar yapmakla geçiyor ama ayar tutmuyor çünki çok hasas yapılmış ayar vidası varsın arabam yaksın yolda dur ayar yap gaz ver sıvının akışını bak olmadı kapat aç

chaykesh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş Kayseri'de kim yapıyor bunu bir adresw verebilirmisin?

Arkadaşlar , Kayseride Bu Iş 2 Yildir Yapiliyor. Arkadaşin Her Dediği Doğru .araç 3. Viteste Bile Kalkiyor Hatta 3. Ve 4, Viteste 1000 Devirle Gidiyor Ve Araba Teklemiyor. Biz 3 Arabaya Taktirdik.(2 Tipo-1 Toyota) Ama Yakit Yönünden Gerçekten Bi Fark Yok . Araba Eskiden Ne Yakiyorda Yine Ayni Yakiyor 3 Arabada Böyle. Yalniz Motorda Rahatlama Var. Tek Sikinti Bor Dedikleri Pembemsi Bir Sivi Acaba Ney? Ben Takan Yerde Ilgili Kişilere Sordum Ne Olduğunu Söylemiyorlar Ama Bence Bor Değil O Sivi.230 Ytl Ye Takiyorlar.(sivi Izmirden Geliyor Kayseriyede)

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseri :ender Tuzkaya
Seda Oto
Yeni San. Gazali Cad. 40 Sok.no:3 Kayseri
Tel:0 (352) 332 74 84

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bana bu gün bor ile ilgili mail geldi paylaşmak istedim aynen aktarıyorum;

Çok önemli....OKUYUN ve OKUTUN...
ASIL DEGERi 9 (DOKUZ) TRiLYON DOLAR. DiKKAT 9 MiLYAR VEYA 9 MiLYON DEGiL... 9 TRiLYON DOLAR... ABD, SADECE 40 KIRK MiLYON DOLARA KAPATACAK... ALTI USTU, BiR MAiL GONDERMEKLE BU iS OLMAZ DiYE DUSUNMEYiN...
LUTFEN, VATANINI SEVEN HERKESE GONDERiN...HEPiNiZiN BiLDiGi GiBi ETiBANK OZELLESTiRiLECEK .. (VE ALICISI AMERIKA:) VE... BOR iSLETMELERi ETiBANK BUNYESiNDE... KONULAN FiYAT; 40 MİLYON $... LUTFEN BiR DAHA OKUYUN... VE LUTFEN HERKESE iLETiN... YASADIGIN DUNYAYI SORGULAYAMIYORSAN, BARi ULKENi SORGULA.....
Önemli !!!!!!!!!!!..Borla calisan araba uretildi, Turkiye kiskacta. Arabayi BOR madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti... Turkiye, dunya rezervinin yuzde 70`ine sahip... Ve uluslararasi teroristler, Turkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor... Bu maili çoklu yollayarak en azindan bir toplum bilinci olusmasina yardim edelim...
Ya da hemen(!) silelim..

(TMMOB) ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI
İSTANBUL ŞUBESİ
İstiklal Cad. Koçtuğ Han. No:386 Kat:2Tünel
Beyoğlu / İstanbul

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın Giray.

Yıllardır doğal gazın üzerinde yattık ve onuda aldılar zaten

Tekirdağ'da adımını atsan gaz fışkıracak ama amerikan şirketi yanına bile yaklaştırmıyor.

Daha şimdiden 12-13 adet kuyu açtılar bile