çok sevdiğim ARABAM SİZLERE ÖMÜR :(

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun :( emanet mal sakat iş ne kimseden alirim ne de kimseye veririrm arabayi. Yazik üzüldüm :(

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun, Allah ebterinden saklasın, çok can sıkıcı bir durum.Kimseye birşey olmaması ve aracın kaskosunun bulunması sevindirici

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw aslında hepimizde bu olay var. emanet olayı değilde hani bi bakayım kaç basıyor bakayım nasıl bakayım virajı nasıl alıyor sorularına cevap alırken aracın emanet olduğunu unutup basıyoruz aslında hepimizde var bu olay. o arkadaş bir daha almaz emanat emin olun
bu arada aracın kaskosu var ama artık sizin üzerinize aracın kaskosu yapıldığında sabıkalı olucaksınız :(

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
büyük geçms olsn :( emanet mal vermek sakat iş ya hiç hosuma gıtmıo bu tarz durumlar. ama yeri gelio karşı tarafı kıramıosun da.. ama nolursa olsun vermiceksn ya ister darılsn ister konusmasn. allaha şükür arkadaşınıza bişey olmams. kötüsünü düşünemıorm o vicdan azabı öldürür insanı. gerçekten çok büyük geçmiş olsn.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.
üzülmeyin mal geri gelir kasko ödeyince daha güzelini alırsınız inşallah.

emanet olayına dikkat etmek lazım çok çok zorda kalmadıkça almayıp vermemek lazım.

ben en çok sanayi çalışanlarına sinir oluyorum bu konuda. adamlar anten bile değiştirse bir tur atıp deneyeyim bakayım olmuş mu diyecek kadar gezme meraklısı :) ben de inatla yanlarına oturuyorum..

CorsaBursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah korusun çocuğa bişey olsa sen kahrından ne olurdun?buna şükür.işte bu yüzden kimseye vermiyorum arabayı.millet emanet arabayı altına alınca eziyo genelde.ister darılsın kırılsın arabayı kendimden başkasına kullandırmam..

tekrar çok çok geçmiş olsun...

aynen katılıyorum. darılma gücenme olsada benim arabam benimdir. at, avrat, silah başkasına verilmez diye düşünüyorum. huyunu suyunu bilmez, bide emanet diye dediğiniz gibi sert kullanıyolar çoğu kez şahit oldum çünkü.
allah beterinden saklasın herşey de vardır bir hayır. bununla geçmiş olsun. !!!