çizik giderici

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hafta sonu aracımı bir yere taktım küçük ama derin bir çizik oluştu nasıl gidere bilirim ne tavsiye edersiniz.nasıl gidere bilirim bu çizigi
pasta cilami yaptırayım veya sonax sin kampanyası vardı mtv garantiden ödeyenlere 100ytl çizik giderici ve boya koruma kampanyası vardı
ne yapayım fikirlerinizi bekliyorum teşekkurler

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çiziği görmek lazım ...derinse autoking yapar.. değilse sonaxta pasta cila yaptırıken çıkarırlar veya kendinde rötuşlayabilirsin

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rutuşu nasıl yapabilirim yardımcı olurmusun nelere dikkat etmeliyim bu konu hakkında pek bilgim yok o yuzden yardımcı olursan sevinirim öncelikle kendim ne yapabilirim

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi kere sakın serviste yaptırma para almadıklarındamıdır nedir..heryerine sürüyorlar batırıyorlar arabayı..boş cam şişe al yanına servise git aracın orjinal boyasından iste bedava verirler vermezlerse biraz sorun çıkar buraya geliyoruz servise fln de ..sivri uçlu bir sulu boya fırçası al en incesi olsunki ince çiziklere dağıtmadan sürebilesin...sol elini kaportaya koyup sağ elinide üzerine koyarak dağıtmadan sürebilirsin...kolay gelsin..

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çizikler pastayla pek çıkmıyo bence uğraşma..
en fazla hafif matlaştırırsın o bölgeyi çizik beyaz gibi gözükmez biraz daha siyah gözükür ama sonuçta gözükür...
böle boyanın üzerinde başka bi arabanın bıraktığı boya gibi bişey varsa denemende fayda var.. ama atıyorum arabanı bi kamyonun sivri köşesine hafifçe sürttün ve boyayı kaldırdın o zaman hiç uğraşma...
belki bu pasta işini makineyle yapanlar falan daha iyi sonuçlar elde edebilir ama elinle istediğin kadar pastayı ugula bişey olmuyo..
ben artık ufak tefek çiziklerle uğraşmıyorum çıkmıyo çünkü.. ilerde komple pasta cila yaptırınca gidenler gider artık

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çizikler derin değil ise pastayla çıkabilir. Denemekte fayda var..