çıldırıcam astra h ÖN KONSOL

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HGS arkadaşım benim aracımda spor paket var....sende neden spor sürüş modu düğmesi yok?

arkadaşım kendimce konuya açıklık getirmeye çalışıyım..spor paket dediğimiz aluminyum alaşım jantlar,yol bilgisayarı ve sis farlarından oluşur..spor tuşu(ids+ ) easytronic vites seçeneği yada ids+ paketiyle beraber arabada olur..sende sanıyorum easytronic vites ve spor paketi var..spor tuşunun paketle alakası yok:good:

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım kendimce konuya açıklık getirmeye çalışıyım..spor paket dediğimiz aluminyum alaşım jantlar,yol bilgisayarı ve sis farlarından oluşur..spor tuşu(ids+ ) easytronic vites seçeneği yada ids+ paketiyle beraber arabada olur..sende sanıyorum easytronic vites ve spor paketi var..spor tuşunun paketle alakası yok:good:
EVET dogru bildin. ids yokuşta kalkış sistemi mi?

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EVET dogru bildin. ids yokuşta kalkış sistemi mi?

hayır ids+ yokuşta kalkış sistemi değil;ama artık 2007 model easytronic vitesli astralarda yokuşta kalkış sistemi de standart hale getirildi..ids+(plus) sisteminde sport tuşuna basınca gaz pedalı daha hassas,tepkili,direksiyon daha küçük açılı dönmeye başlıyor(sportifleşiyor,daha hassas olmaya başlıyor)ve son olarak da süspansiyonlar sertleşiyor...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay be ben de diyorum bu sport tuşu ne işe yarıyor diye :p

meger ne çok işe yarıyormuş.yakıt sarfıyatını arttırıyor mu peki?zaten çok yakıyor....

astra_hb2006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildigim kadarıyla o tuşlar elegance ve cosmo modellerde mevcut enjoylarda yok ...

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracta seninki gibi :) bende 2006 temmuz cikisli ayni on konsol seninki ile alirken araci iste konsolun farkli oldugu solendi ztn iste 6 kanal degil kanal var ve ayarlari filanda typten yapabiliorsun