çıldırıcam astra h ÖN KONSOL

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence tamamen versiyon farklılığından kaynaklanıyor senin araba yeni modelse bunun manası yeni versiyon demektir.Anlıyacağın ilk araçlardaki yapılan eksiklikler tamamlanırken fazlalıklarda iptal ediliyor...

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutluhan83' Alıntı:
yaw dert ettiğin konuya bak ben 2004 de arabayı aldım direksiyondan kumanda war bende , 1 sene sora kuzenim aldı 2005 onda direksiyondan kumanda yok böle biüzücü değişiklikde olabilirdi. seninki tamamen olağan bişey.
Doğru 2006 modelde de direksiyon kumandası yok.Böyle değişiklikler yapıyorlar

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34BRS97' Alıntı:
7. hoparlör nerdedir ???
Ön camın altında orta bölümde bilgi ekranın üst kısmında, inşallah anlatabilmişimdir ,
bir dezavantajı var eğer sesi çok açarsanız aynada titreşime neden oluyor aynadaki görüntü titrek gözüküyor belki iptal edilmesinin sebeplerindendir ( çok iyimserim)
Amaçları kesin masrafı kısmaktır .:mad:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ToMbStOnE' Alıntı:
bende ılk basta oyle dusundum ama sonradan aklıma geldı bı de ısın ıcınde 0'ın olması gerek :)

evet :)

sagolun arkadaşlar.. ya benim araç 07 dir yenisidir degişmiştir diye pek kurcalamıyordum fakat aklımdaydı fark ı merak ediyordum.. Taa ki başka bir 2007 sp enjoy astra h görene kadar.. O yüzden buraya paylaştım iyi oldu kafamda soru işaretleri vardı..

bilgilendirdiginiz için teşşekürler..

astra_trb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel servisine danışsan ne olacak. Ben servisin dediklerini anlamıyorum zaten. Bu Opele birşeyler oldu. Sorduğun bir soruya cevap alamazsın. Sıfır arabayı çizip, boyayıp ardından müşteriye söylemeden satmaları. Sonra da hatalarını kabullenmeleri. Serviste bakıma giden araçaların kaza sonucu duvar köşelerine sürtünüp, "arabanın parçası uymadı yarın alırsınız" diyerek müşteriyi geçiştirmesi. İzmir'de de benzer olaylarla karşılaştım onun için söyleyim dedim.
11 yıllık Opelci olarak inşallah bu durum düzelir. VW den de bahsederim ama kalsın...
Anlayacağınız "Servislerin Perde Arkası" diye bir haber yapmak lazım !!! :D :D :D

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar servise danışmanıza gerek yok kullanma kitapçığında baksanız görürsünüz ayrıca 0dan 9a kadar olması orjinal telefon kiti bağlanmasıyla alakalı olmalı... yada sana fazladan 3kanal daha wermişler...

N

nightseason

Bilgi Girilmemiş
Senin cd koyma yeri de farklı,Senin ki büyük yuvarlak tuşun üstünde,diğeri altta.
Ama takılacak birşey yok,Kazasız belasız kullanman dileğiyle..

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Ekranlarda ki piksel dağılımıda farklı geldi bana

Dostum hakkatten ilginç ama benim dikkatimi başka bir nokta daha çekti senin LCD panel ile araba.com da yayınlanan LCD panelde farklı bence Araba.comda başka bir serinin resmini yayınlamışlar...

Seninki Karakter bazlı LCD araba.comda Dotmatrix sanki...