çıldırdı

tucer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba arkadaşlar.Arabam çıldırdı.durduk yerde dörtlüler yanmaya başladı.kendi kendine durdu tekrar yanmaya başladı.Neyse arabayı binip kontağı çevirdim gösterdeki uyarı lambaları yanıp yanıp sönmeye başladı.flaşör gibi.arabayı çalıştırdım sorun çıkmadı.bir süre sonra tekrar arabayı çalıştırdığımda aynı sorunla karşılaşmadım.unutmadan merkezi kilit sistemi bir ara üst üste açılıp açılıp kapandı.şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir şey söylemek istiyo araba ama :D şaka bir yana bu olaylardan hiç anlamam ama forumdaki ustalar yardım edicektir.

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astralarda butip sorunlar çıkıyor normaldir..ikaz lambaları yanıyorsa acilen servise gitmeni öneririm

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu dengesiz davranışlarından önce arabaya bişi taktırdınmı yada arabada elektronik bi değişiklik yaptırdınmı...belki araban bu değişiklikleri beyenmemiş ve tepkisini gösteriyordur..:)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın beynine yada elektronik sistemine ekti edecek bişi yaptırdınmı ampul değiştirmek bile olabilir bundan kaynaklanıyordur böyle bi değişiklik yaptıysan önce onları kontrol et

tucer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cıldırdı

hayır hiçbirşey taktırmadım.durduk yere oldu dostlar