Çıkma Cosmo farını kullanmak mümkün değilmiş

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çıkma Cosmo farını kullanmak mümkün değilmiş

madmax50 link' Alıntı:
Az önce Ostim Yıldız çıkmacılar sanayisindeydim. Sanayide 6-7 opelci gezdim ama işe yarar birşey bulamadım. Oto güven diye bir yer var sanayinin yarısı bu adamlara ait ellerinde onlarca astra j var. Aklınıza gelen tüm parçaları bulabilirsiniz. Fiyatları yüksek ama istediğim herşeyi buldum  :) Astra j cosmo far çifti 1000 TL, mercekli sis farı çifti 400 TL, xenon orjinal balastlar çifti 800 TL. Far için mercekler 200 TL. Deri direksiyon 600 TL. 

Tam bir araba mezarlığı müze gibi bir yer  :)

[img=800x259]http://img18.imageshack.us/img18/4779/gnz0.jpg[/img]

İşte buraya dalacaksın, arabayı Cosmo'ya çevirip çıkacaksın. (:)

Bunlarda kesin çift bölgeli klima, ön park sensörleri, ayna motorları falan da vardır. Allah Allah Allah nidalarıyla buraya dalar, arabayı satıp Cosmo alsam harcayacağım paranın kesin iki katını harcarım. (:)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Az önce Ostim Yıldız çıkmacılar sanayisindeydim. Sanayide 6-7 opelci gezdim ama işe yarar birşey bulamadım. Oto güven diye bir yer var sanayinin yarısı bu adamlara ait ellerinde onlarca astra j var. Aklınıza gelen tüm parçaları bulabilirsiniz. Fiyatları yüksek ama istediğim herşeyi buldum  :) Astra j cosmo far çifti 1000 TL, mercekli sis farı çifti 400 TL, xenon orjinal balastlar çifti 800 TL. Far için mercekler 200 TL. Deri direksiyon 600 TL. 

Tam bir araba mezarlığı müze gibi bir yer  :)

[img=800x259]http://img18.imageshack.us/img18/4779/gnz0.jpg[/img]

Musatafa fiyatlar cok yuksek cekılmıs ben bı ara bos gunumde ıkıtellıden tut kartala kadar arastırma yapacagım uygun bırseyler bulursam sana da pm atarım beraber bırseyler alırız

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

spitemre link' Alıntı:
Musatafa fiyatlar cok yuksek cekılmıs ben bı ara bos gunumde ıkıtellıden tut kartala kadar arastırma yapacagım uygun bırseyler bulursam sana da pm atarım beraber bırseyler alırız

Kesinlikle çok yüksek adamlar Ankara'da tek olduğu için tok satıcı. İstanbul'da küçük esnaflardan %50 ucuz alınabilir. Bana mercekli sisler lazım aklında olsun. Çiftine 200 vereceğim.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Kesinlikle çok yüksek adamlar Ankara'da tek olduğu için tok satıcı. İstanbul'da küçük esnaflardan %50 ucuz alınabilir. Bana mercekli sisler lazım aklında olsun. Çiftine 200 vereceğim.

Tamam merak etme maslakta da arkadslarım var musaıt bır zamanda ugrayacagım bulursam alırım sana hemn haber verırırm

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

Ayni sartlarda bir cift makyajli kasa sis fari bende almak isterim

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Ustamdan telefon geldi astra j için xenon olayını çözüyoruz. Yarın farları söküp mercekleri takacağız. Gündüz farının olduğu bölüme de power led yerleştireceğiz orjinali gibi. Xenon kitimiz arıza yakmayacak zira özel bir devre ile araç kandırılacak ve xenon elektriği aküden alınacak. Yarın iş çıkışı çalışmaya başlayacağız gece konusuyu açarım montaj fotoğrafları ile birlikte.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

madmax50 link' Alıntı:
Ustamdan telefon geldi astra j için xenon olayını çözüyoruz. Yarın farları söküp mercekleri takacağız. Gündüz farının olduğu bölüme de power led yerleştireceğiz orjinali gibi. Xenon kitimiz arıza yakmayacak zira özel bir devre ile araç kandırılacak ve xenon elektriği aküden alınacak. Yarın iş çıkışı çalışmaya başlayacağız gece konusuyu açarım montaj fotoğrafları ile birlikte.

special_prayer special_prayer special_prayer special_prayer

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

Oo harika, merakla bekliyoruz. Maliyetle ilgili birşey söyledi mi usta?

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

Hadi hayirlisi insallah sonuc guzel olur,merakla bekliyoruz

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Kasım Çınar link' Alıntı:
Ayni sartlarda bir cift makyajli kasa sis fari bende almak isterim

Aynen. Ben de isterim.