Çıkma Cosmo farını kullanmak mümkün değilmiş

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Çıkma Cosmo farını kullanmak mümkün değilmiş

Şaşmazdaki usta sadece işçilik için 400 TL istiyor. Buna mercek dahil değil.Sport farının çıkmasını bulmak lazım.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Cosmo link' Alıntı:
beni,mn açıklşamam :) ama nerede yazdığımı unuttum :)

Deniz bey sport farlarında sorun yaşamayız sanırım. Çıkma sport farı bulma işi daha mantıklı zira farı sökmek için 400 TL işçilik isteniyor. Çıkma farlar 600-700 TL. Philips balast yerine photon h7 4300k kullanmayı düşünüyorum arıza ışığı ile ilgili tecrübeniz var mı?

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yukardaki açıklamalarda AFL beyninin birçok sensörden gelen verilerle çalıştığını ve bu bakımdan direk kullanılamayacağı yazılmış.

Zaten cosmo olmayan bir araçta AFL sensörleri olmadığı için sonradan sport a yapılan cosmo farının AFL gibi çalışmayacağı malum.

AFL nin sensörlerden aldığı değerlere sabit değerler atayıp sadece uzun kısa far şeklide çalışması sağlanabilir mi? Yoksa illa sensörün bağlı olması mı lazım? Oraya sensör yerine sabit değer veren bir devre bağlanabilir mi?

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Arkadaşlar bu farları alacağım ama sport veya cosmo farı olduğunu satıcı da bilmiyor nasıl anlayabiliriz?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-astra-j-sol-far-154509476/detay

Sport farında içerde öyle yuvarlak bir halka yok.

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cinaski12 link' Alıntı:
Ben yaptırdım çok da memnunum

orjinal hella mercek orjinal xenon osram veya philipsn kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız

philipsin balastları var bende bir kez bile arıza ışığı yakmadı

uzun kısa tek mercekte yanıyor ayrıca önceki uzun süzmeyi de iptal etmedim o da uzun yapınca mercekle beraber yanıyor

hem görüntü en önemlisi aydınlatması mükemmel diyebilirim Flash patlar gibi aydınlatıyor

ancak, bu işte far açılacağı için,  farı kesip montajı iyi yapan bir ustaya yaptırmalısınız
farda kullandığınız xenon kitinin weblinkini bizimle paylaşırmısınız?tşk

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Kasım ևınar link' Alıntı:
Mustafa bu far cosmo faridir,sport farinda mercek yokki

Ben sportta da mercek var biliyordum  :) Yapacak birşey kalmadı o zaman farları sökeceğiz. 400 lirayı vermem abi montaj için. Normal farın sıfırı zaten 200 lira. Bizim ustayla söküp çaresine bakacağız. Bu akşam bir gideyim  :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu konu çok konuşuldu eskiden. malesef işin içinden çıkamadık, forumda cosmo farını sport araca takanlar var link: http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=3882.0

en güzeli edition için çıkma sport farı bulup içine hella mercek taktırmak veya aliexpressten hazır mercekli far almak