Çıkma Cosmo farını kullanmak mümkün değilmiş

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çıkma Cosmo farını kullanmak mümkün değilmiş

GTC de bu elektromıknatıslı özellik olması lazım.benim afl yok ama uzun yapınca mercek içinden yapıyor ve tık diye ses geliyor.yani bir nevi merceğin içinden ışığın odak noktasını ayarlıyor.GTC farı bulabilirseniz yada uyarsa işiniz çözülebilir belki

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
GTC de bu elektromıknatıslı özellik olması lazım.benim afl yok ama uzun yapınca mercek içinden yapıyor ve tık diye ses geliyor.yani bir nevi merceğin içinden ışığın odak noktasını ayarlıyor.GTC farı bulabilirseniz yada uyarsa işiniz çözülebilir belki
malesef gtc farları astraya uymuyor fiziksel olarak.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

cinaski12 link' Alıntı:
Ben yaptırdım çok da memnunum

orjinal hella mercek orjinal xenon osram veya philipsn kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız

philipsin balastları var bende bir kez bile arıza ışığı yakmadı

uzun kısa tek mercekte yanıyor ayrıca önceki uzun süzmeyi de iptal etmedim o da uzun yapınca mercekle beraber yanıyor

hem görüntü en önemlisi aydınlatması mükemmel diyebilirim Flash patlar gibi aydınlatıyor

ancak, bu işte far açılacağı için,  farı kesip montajı iyi yapan bir ustaya yaptırmalısınız

Maliyeti ne kadar acaba? Ben de Ankara'da ikamet ediyorum, yaptırabilirim.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yukaridaki arac hakkinda bilgisi olan var mi neler yapilfi maliyet nedit forumdwn birinin mi ve baska foyolari var mi?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

spitemre link' Alıntı:

Hayallim şu Urfalı Audi A5 Yapmış Ya:) ևekiçiyle kuşadasından istanbula yollıyacağım aracı Odak'a Parada var tabi o arada  general__p

Opc on tampon arka tampon cosmo far ayna altı led ruzgarlık ses sistemi  opc jant bakım pasta  cila parlatma işte ne varsa  general_HAHA general_HAHA general_HAHA

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Az önce Ostim Yıldız çıkmacılar sanayisindeydim. Sanayide 6-7 opelci gezdim ama işe yarar birşey bulamadım. Oto güven diye bir yer var sanayinin yarısı bu adamlara ait ellerinde onlarca astra j var. Aklınıza gelen tüm parçaları bulabilirsiniz. Fiyatları yüksek ama istediğim herşeyi buldum  :) Astra j cosmo far çifti 1000 TL, mercekli sis farı çifti 400 TL, xenon orjinal balastlar çifti 800 TL. Far için mercekler 200 TL. Deri direksiyon 600 TL. 

Tam bir araba mezarlığı müze gibi bir yer  :)

[img=800x259]http://img18.imageshack.us/img18/4779/gnz0.jpg[/img]

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

madmax50 link' Alıntı:
Az önce Ostim Yıldız çıkmacılar sanayisindeydim. Sanayide 6-7 opelci gezdim ama işe yarar birşey bulamadım. Oto güven diye bir yer var sanayinin yarısı bu adamlara ait ellerinde onlarca astra j var. Aklınıza gelen tüm parçaları bulabilirsiniz. Fiyatları yüksek ama istediğim herşeyi buldum  :) Astra j cosmo far çifti 1000 TL, mercekli sis farı çifti 400 TL, xenon orjinal balastlar çifti 800 TL. Far için mercekler 200 TL. Deri direksiyon 600 TL. 

Tam bir araba mezarlığı müze gibi bir yer  :)

[img=800x259]http://img18.imageshack.us/img18/4779/gnz0.jpg[/img]

special_Yeah special_Yeah

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Hayallim şu Urfalı Audi A5 Yapmış Ya:) ևekiçiyle kuşadasından istanbula yollıyacağım aracı Odak'a Parada var tabi o arada  general__p

Opc on tampon arka tampon cosmo far ayna altı led ruzgarlık ses sistemi  opc jant bakım pasta  cila parlatma işte ne varsa  general_HAHA general_HAHA general_HAHA

Hey yavrum heyyy Murat naptın yaww :D :D okadar para olsa astrayla işin olmaz herhalde sınıf atlarsın ama varyaa cokda kıyak olurr bunlar bu paranın gözü kör olsun ;D ;D