Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne yazık ki öyle. Hani vergiler falan çok diyeceğim ama bu kadarda çok değil ki. Satıcılarımızın fazla kazanma arzusu bu. Başka birşey değil. Sonrada satışların azlığından yakınıyorlar. Her üründen %50 kar elde etmeye çalışıyorlar desem az bile söylemiş olurum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende yaza doğru elim rahatlasın bir denemelik50-60 dolara kafalık lcd getirmeye çalışıcam gelirse ikincisini getirticem gümrükde takılırsa gidip almam bile gümrükden kalsın orda 50-60 dolar lık şey için bir o kadarda gümrük isterler..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni laptopı aldım geri kalan aparatlarıda öbür ay alırsam bir montajını yaptırtıcam tamamdır kısmetse öbür ay komple arabanın tüm fotolarını araçlarınız bölümüne koyarım

overhaulin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=40070

merhabalar usttekı lınkte netbook paylasımım var,fakat centrafuse ıcın tr harıtası ve gps unıtesı bulamadım:(ne tür bır gps unıtesı almam gerek yada nerden bulabılırım,ve aracın motor bılgılerıne ulasmam ıcın gereklı cıhazı nasıl bulabılırım,yardımlarınızdan dolayı sımdıden tşk ederim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu en başdan okursan sorularının bütün cevabı teker teker yazdık konuşduk arkadaşım

overhaulin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumu okudum;sadece centrafuse ıcın tr harıtasına ıhtıyacım var(v2.0 için)ama 2.1 full kullanan varsa paylasırsa sevınırım.igo yu bu programa uayrlamaya calıstım ama basaramadım.

forumdakı sorulara netbook kullanıcısı olarak cevap vermek ıstıyorum.
sevgılıler gunune ozel bır kampanya vardı experin(atom 1.6-1gb ram-8.9"-8gb ssd disk-ben 8 de sd kart taktım) bu cıhazı 6 taksıt 480 tl ye aldım,centrafuse pc yı kasmıyor hıc sadece acılırken bıraz yavas,cihazda ssd oldugu ıcın sarsıntı problemı yok,cıhazda fan yok!12 v olması avantaj..vga cıkıs olması araca ek bır ekran takmak ıcın avantaj.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiye haritası bende var ama ankara ve istanbuldan ibaret ve haritası çok kötü bende alternatiflere bakıyorum external eklerim onu programa

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Igo çalışmıyor mu centrafuse ile ? Alternatif programlar bakmak gerkecek şimdi. Tom tom olurmu acaba. Neyse bende bakayım.

overhaulin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
centrafuse a bir uygulama ekleyerek igo yu tanıttım arkadaslar.gayet guzel calısıyor.

settings-(+ tuşu)-aplication-aplication name girin-location tanımlayın(path) bukadar...

Son düzenleme: