Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bağladım downloada da inicekde inicek :D bekliyoruz inse çeker cd ye isteyene yollarım

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Programı denedim. Tr harita var ve kurulumsuz çalışıyor. Ancak bir iki eksiğide var. Türkçeleştirme tam olmamış. Eksikleri var. Birde ekran tam ekran olmuyor.

Son düzenleme:

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir önceki problemli pogramdan sonra bir adet daha buldum. 800x480 çözünürlükte çalışan Romence ve kurulumsuz çalışan bir program idi. Biraz uğraş ile Türkçe oldu ve şuana kadar herhangi bir sıkıntı yok. Boyut olarakda sadece Türkiye haritasıyla 40 mb civarı.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
romence i duydum bende ben şu elimdekileri indiriyorum onlara bakıcam bende türkiye haritasını indirdim centrafuse un beyenmedim istanbul ve ankara var sadece bu arada gps aparatı da buldum sudan ucuz

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın kendi ekranını kullanıp kullanamayacağım konusunu netleştirsem bende yavaş yavaş başlıyacağım ama. Cid ekrana uygun interface arayışlarım devam ediyor. Birde benim programın 2 gb yakın olanı vardı. Muhtemelen tüm Avrupa haritaları falan yüklüdür.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cid ekrana bir bak ama çok çok zor ben zamanında esas o projeyi düşünmüşdüm bir cid ekran alıyım ona bağlıyım pc yi diye araştırdım orjinalden böyle bir şey yok bulamadım ben en azından ama almanyada bir kaç kişi kendine özel yapmış hatta nasıl yapıldığının resimli anlatımınıda yapmış ama ben o riske giremem orasıda almanya bozulsa adam gider opel fabrikası elinin altında gider yenisini alır burda bozulsa biz elimize alırız :)

ben o yüzden böyle bir yeni projenlendirme yapdım arabanın tekrardan orjinalini bozmadan mevcut boş kullanılmayan alanları kullanarak bir şey yapmak..

1083_12.JPG

bu arada buda centrafuse a uygun olan gps navigasyon aparatı 30 dolar

Son düzenleme:

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakalım son noktaya kadar devam. Olmayacak dediğim anda da arabaya üçüncü ekranı ekliyeceğiz artık. Ne yapalım. Zaten Laptop kullanma fikrinden de caymaya başladım. Bir Carpc toparlamak daha sıcak geliyor artık.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin arabaya güneşlik lcd sağ sol 8 inçlik orjinalinide bozmamış olursün önler için ideal arkayada ortaya tavana bir tepe ekranı tamamdır lcd sorunun çözülür

sunvisor lcd senin arabaya en orjinal bunlar olur kapattınmı normal güneşlik açdınmı lcd ekran

934e_1.JPG

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet buda bir seçenek. Proje kafamda bayağı bir şekillenmeye başladı. Yakın zamanda neler düşündüğümü ayrıntılı ve yapabilirsem görsel öğelerle destekleyerek paylaşacam. Sizlerinde fikirleriyle güzel bir şey çıkacak inşallah. Sonrasında da uygulama. Tüm bu işlemlerin bitmesi bir kaç ay sürer gibi. Bazı parçalar yurtdışından geleceğinden zaman biraz uzayacak. Çünkü parçaları kargoyla yollatmak yerine bahar ortalarında yurt dışından buraya tatile gelen akrabalara getirteceğim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende temmuzdan beri uğraşıyorum işde bu işlerde birde çok deneme yanılma bazı şeyleri iki defa masraf yapma olayları oluyor o yüzden buda zaman ve para kaybı oluyor benimde ancak tamamen tahminim bir sıkıntı olmassa nisana komple tüm sistem dört dörtlük biter her şeyiyle

ben 1 posta ses sistmi yaptırdım orjinal kolon yuvalarına daha kaliteli anfi destekli orjinal bir müzik sistemi yapdım

ayrı bir tesisatçıda lcd ekranın montajını laptop falan yaptırdım bazı sıkıntılar çıkdı kolonlardan cızırtı gelmeye başlayınca başka bir tesisatçıya gene masraf yapdım ama tam haloldu

bir süre böyle elimdkei laptopla sorunsuz kullansamda laptop centrafuse u kaldıramadı xp dede kasıyordu zaten şimdi eskişehirden laptop aldım ekransız onu bekliyorum..

üstüne aparatlar montajlandı orjinalini bozmadan zaten burda önemli olan aracın %100 orjinalini bozmadan tek bir delik bile açılmadan bu işlerin yapılması ben torpidoya laptop ı koydum indashden gelen kabloları bile torpidonun üstünde opel bir açmalı kapamalı ufak bir delik yapmış kablolarıda ordan geçirdik onun için bile delik açmadık

adamlar dedi torpidoya elimiz mahkum delik açıcaz yoksa kabloyu dolandırıcaz sana iki misli masraf olucak dedi ben olsun dedim orjinalini bozmak yok gerekirse iki katı masraf olsun neyseki opel ilk defa işimizi kolaylaştırdı :)

martta tam çalışır nisanda da gps muhabbetlerini alırım ebaydan navi gasyonuda çalışır süper olur

aracım seninki gibi van tazrı bir şey olsaydı arka için kesinlikle tepe ekranı takardım yoksa ilerde ucuza ikinci el bulabilirsem kafalık monitörü istiyorum bende gene alıcam iki kafalık orjinal kafalığa dokundurtmam o aldığım kafalıklara gömdürtücem monitörlere süper olucak şimdi birde fermuarlı yapıyorlar yani kafalık normal kafalık gibi gözüküyor fermuarı açdınmı monitör ortaya çıkıyor hırsızlığa karşı önlem olarak yapmışlar

ne yazık ki güzel memleketimde o bile pahalı ebayda kafalık lcd leri 50 dolar 100 dolar en kralı türkiyede tanesi 200-300 tl

senin şu güneşlik lcd leri bile 150 dolar türkiyede teki 300-400 e satıyorlar hemde 7 inc türkyiede satılanlar türkiye çok fahiş bu konularda..