CDR-500 Yardım...

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkaşdaşlar...
Benim sorunum teypte Cd takıyorum track çalıyor takıyorum çalmıyor cd bekliyorum sonra error cd diyor ve cd çıkartmıyor bunun bi çözümü varmıdır yoksa ben parçalıcam teybi çok uyuz olmaya başladım bu konuya bana yardım edicek biri varmı :(

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak bir oto elektronikçisine gidip cdr500 ü söktürmelisin.içi açıp cd okuyucu göz temizlenmeli.sonra tekrar deneyeceksin.yine sorun devam ederse sorunlu parça bulunup tamir edilecek.başka bir yol yok malesef...

ankarakazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak merhaba bende eskişehirdeyim biraz anlarım elektronikten eğer çözüm bulamadıysan biara görüşelim bi söküp bakalım istersen.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd orjinal mi yada temiz mi? her cd de mi yapıyor bunu? bende error yazan cdleri kolonya sıkıp siliyorum sonra çalıyor. aynı cdr500

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Cdler orjinal değil track çalıyor zaten lanet geldi artık silkiyorum siliyorum yok temizde cdler olur bilal bey görüşelim bi gün yoksa parçalıcam ben bunu yine aynı şeyi yaptı dinlemedim müzik falan.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak bu sadece senin araca mahsus değil inan.ben geçenlerde ön göğüsü söktürdüm o arada cdr500 ütutan alyanlı vidalardan biri aracın içine düştü kayboldu.onu aradım birkaç yerde ve bulduğum yerdeki tamirci "abi senin cd player çalışıyormu cd okuyomu" falan dedi bende okuyo hiçbir sorun yok falan deyince çok geliyo bunlar çok yaptık falan birşey olursa gel yaparık falan dedi.yani sorun senin cdr 500 de değil emin ol.göz temizlenince düzeleceğini düşünüyorum.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Valla Cdler orjinal değil track çalıyor zaten lanet geldi artık silkiyorum siliyorum yok temizde cdler olur bilal bey görüşelim bi gün yoksa parçalıcam ben bunu yine aynı şeyi yaptı dinlemedim müzik falan.

dostum bende git. 200TL ye USBli pioneerlar var yanınada MOKIA arkadaşımızın aparatından al. Kafan rahat etsin.

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Murat abi en sonunda onu yapıcam valla deli ediyor beni bugun zar zor çaldırdık cd'yi arabada tesisat var dinleyemiyoruz ki radyoda cızırdıyo :D

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede yapıyordu aynı sorunu.Hatta uzun yolda çıldırıyodum sağa çekip düzeltmeye çalışıodum.

Sonuç:Yeni cd çalar :D