CD 30mp3 Yardım lütfen

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsada cd30 mp3 var benimde.. windowsun kendi cd yazma klasöründen veri cd si şeklinde mp3 cd si yapıorum.. sorun yok

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi kriz tüm işlerimi altüst etti işsizlikten hep bilgisayarın başındayım bakalım ocak ayı iyi olursa farlardan başlıcaz

Birde abi 8x yazdır demişin ben nero 6 kullanıyorum enson 10x var yazdırma seçeneklerinde
sen mp3 yaparken hangi programı kullanıyorsun ?

iyi yapmışın hasan acele etme tabi bu kriz geçsin dedğin gibi parası olanda harcamıyo korkudan zincirleme ortalık kavruluyo şu anda
8x derken düşük hızda yazdır demek istedim cd desteklemiyodur nero destekler o yüzden yazamıyosun..bide lens temizleyici cd cleaner lar var cd iç yüzeyinde fırça var ben okumama sorununu kökten çözdüm cd cleaner sayesinde philips marka almıştım cd yi baştan sona dinliyosun 5 -10 ytl fln olması lazım...bide neroda mp3 yapma arkadaşın dediği gibi veri (data) olarak yazdır...cd alırkende marka seç biraz tdk, memorex, verbatim gibi zaten bedavaya dinliyoruz şarkıları cdden kaçmayalım bari :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracım 2006 Astra H elegance Aracımda orjinal cd çalar var

Benim sorunum şu Araç normal cdleri çalıyor yani orjinal yada kendi yaptığım Track ları ama Yaptığım mp3 leri dinleyemiyorum error cd diyor lütfen yardım edin

o işin sonu lensi değiştirmekle noktalanacak... ama forumda samsundan biri vardı o ucuza yaptırmştı bi araştır derim

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dur gökhan bi temizlemeyi , diğer şeyleri denesin hemen 200 usd masraf çıkarma hasana :)

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orj.cd ve trakları çaldığına göre lenste sorun yok bence....

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende okuma sorunu yaşarken track cdleri dinliyordum mp3leri dinleyemiyordum. belli olmaz diyorum ben

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CD.çalar cleaner cd ile temizlenince sonuca ulaşılabiliyor mu?Opelin cd çaları kaliteli olmasından dolayı çekme cd leri açamıyor olabilir.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ulaştım yukarıdada belirttim hepsinde olur diye bişey yok ama ucuz yollu halletmek ilk tercih olmalı her zaman

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
dur gökhan bi temizlemeyi , diğer şeyleri denesin hemen 200 usd masraf çıkarma hasana :)
abi aynı yıollardan bende geçtim:)) hatta aracımna yaptığım tek masraftı:)) temizlettim neler yapmadım neler:)) envai çeşit cd yi envai çeşit hızlarda yazdırdım v.s sonunda 200 lirayı verdimde rahatladıom:)