CDR 2005 AUX Girişi Yapmak Resimli Anlatım....>>

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Bende dün yaptım fakat elimde aux girişi olmadığı için Nokia kulaklığını fedaettim. Ama şimdi de boş track cd yapamıyorum. Siz nasıl yaptınız

Sent from my iPhone using Tapatalk

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Kimse artık forma girmiyor galiba

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Boş track cd yaptım arkadaşlar . Yapmak isteyenler için Nero'da başlangıç cd si yarat yada giriş cd si yarat die bir bölüm var oradan boş olarak yapılıyor

zyxtellow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama biz 2004 design editionda ccr 2006 teypli aux çıkışı aldığımızda ses çıkışı çok düştü aux bağlayınca direk phone olarak okuyor şimdi bir vectra daha alacağız onun teybide cdr2005 yapanlarınız olmuş acaba ondadamı durum aynı oluyor

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama biz 2004 design editionda ccr 2006 teypli aux çıkışı aldığımızda ses çıkışı çok düştü aux bağlayınca direk phone olarak okuyor şimdi bir vectra daha alacağız onun teybide cdr2005 yapanlarınız olmuş acaba ondadamı durum aynı oluyor

Phone olarak görüyorsa yaptıgınız aux bağlantısında bir sorun var gibi.
Phone modu için teybin arka soketine farklı bağlantı yapmak gerek..
Muhtemel yanlış bağlantıdan dolayı ses kısık çıkmış.

zyxtellow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Phone olarak görüyorsa yaptıgınız aux bağlantısında bir sorun var gibi.
Phone modu için teybin arka soketine farklı bağlantı yapmak gerek..
Muhtemel yanlış bağlantıdan dolayı ses kısık çıkmış.

Nasıl yapmamız lazım acaba yani biz pek anlamadığımızdan ses sistemcisine götürdük oda böyle yaptı ve çok kötü bir ses çıkışı aldık çok kısık basslar yok vs yardımcı olursanız çok sevinirim

oaydanarig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar konuyu hortlartmak gibi olmazsa bişey soracaktım aracımda cdr 2005 teyp var aşşağıda resmi olan çinden sipariş ettiğim usb li mp3 çaları bu teybe bağlaya bilirmiyim sizce

Ekli dosyalar

• 222.jpg
    222.jpg
    24.9 KB · Görüntüleme: 28

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
anlatılana göre işlem basit gözüküyor bu yüzden kendim yapmaya karar verdim. önce teyp sökmeden başlayayım. 4 tane alyans vida var söktüm.
Gelelim sorularıma ?
Soru 1 :4 tane vida söktükten sonra içinde boşluk oluştu. 5 lik çivi ile 4 deliğe taktıktan sonra teyp asılınca çıkıyor mu ? kısaca teyp böyle mi sökülüyor
Soru 2: teyp söktük soketlerinden ayırdık eve getirdim arka kapağını vs açıp resimde gösterilen anakart kadar ulaştıktan sonra belirtilen yerlere montaj yapmamız mı gerekiyor ?
Soru 3: Bu aux girişi yani dişi olan aux internette arama yapınca bazı yerlerde 3.5mm dişi uç gösteriyor bazı yerlerde 2.5 mm olarak gösteriyor. 3.5mm olan telefondaki kulaklıkla aynısı diğer daha küçük olan, peki farkı yada hangisini almam gerekiyor ?
Soru 4: 3 tane kablo lehim yapınca olay bitiyor. 2 normal 1 topraklama olarak nitelendiriliyor. 2 tane olan sağ ve sol olarak ayırılmış bu aldığım aux kablosunda bu şekilde ayırdığını yada nasıl kabloları ayıracağım. kafama göre bağlasam sorun olur mu?
Soru 5: 2 kabloyu lehim yaptık diyelim. 3 topraklama sanırım aldığım aux aparatında direk 3 kablo olacak ve topraklama olanı seçebilirim onu bağlayağım anladığım kadarıyla ?

tşk eder hayırlı günler