CAR 2004 AUX Girişi Yapılışı.

snn77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadarına da şükür abi.
Abi teyp kristalinin bacaklarından paralel kablo ile nasıl olurdu ?

ordanda olur ama kaset takman lazım içine çalışması için, sürekli kaset donecek içinde

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ordanda olur ama kaset takman lazım içine çalışması için, sürekli kaset donecek içinde

Abi birde ordan denemeye çalışıcam ben. İçi boşaltılmış bir kaset takarım, sıft kaset moduna geçsin diye. Hatta belki kaset motorunu iptal ettiğimizde de okumaya devam ederse daha güzel olur. Kaliteli bir ses olur, mono olur galiba.

Ama bu işte de senin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak isterim abi.

snn77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi birde ordan denemeye çalışıcam ben. İçi boşaltılmış bir kaset takarım, sıft kaset moduna geçsin diye. Hatta belki kaset motorunu iptal ettiğimizde de okumaya devam ederse daha güzel olur. Kaliteli bir ses olur, mono olur galiba.

Ama bu işte de senin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak isterim abi.

ok.

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sinan abi aşağıdaki resimde o kondansatörleri neden koymuş, ne işe yara abi o kondansatörler.
012vr.jpg

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sinan abi tda7313 entegrenin 10 ve 14 ncü bacaklarından sag solu, 3 ncü bacağındanda saseyi aldım, 10 ve 14 ncü bacaklarda 22uf63v kondansatör koyarak çektim, teybin içine kaset koyulmuş gibi mekanizmasını içeri ittim. Çalıştı, ama ses şiddeti sorunu yine oldu. Direk kaset okuyucu kristalin bacaklarından çekmek istedim ama mekanizmayı sökemediğim için böyle yaptım.

west_1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ilk gösterildiği gibi yapılırsa ses düşük çıkma problemi oluyor mu

ZEN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

west_1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yapıyoruz şuanda ama ses sadce sol hoparlörlerden geliyor sağdan gelmiyor nedendir

west_1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sorun hallolmuştur. Teşekkürler işlem tamam gayet güzel çalışıyor. Şimdi bir mp3 player almak lazım =)

kor.sirr

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet Arkadaslar proje bitti ve sonuc mukemmel, ses kalitesi super, bass ve tizde ayarlanabiliyor, kabloyu cekince radio devreye giriyor, kabloyu takinca iphondaki muzik caliyor,

aux icin toplam maliyet 1 TL :D
kahverengi kablo bağlantısı nereden yapılıyor bir de 9-13 ya da 9-14 entegre ayağı birbirinden ayrılacak mı?