Cam Suyu Motoru Arızası

Hazret

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2004 model opel astra h cosmo aracım var cam suyu çalışmıyordu elektrikçiye gittim motora sigortalara baktı sorunu bulamadı cam suyu motor kısmına elektrik gelmediğini söyledi açıkçası çözemedi sorunu başka bir elektrikçiye gittim o da baktı sorunun sigorta panelinden olduğunu söyledi yani sigorta panelini komple değiştirmemiz gerekiyor dedi bir panelde 3500-4000 tl civarı cam suyu motoru çalışmadığı için komple sigorta panelinin değiştirilmesi bana pek mantıklı gelmedi başka sorun veya farklı bir çözüm yolu olabilir mi konuyla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Memleketimden kendini usta sanan insan manzaraları. İnsan hiç bilemezse başka bir yerden yeni bir elektrik hattı çekemez mi? Ne kadar kolay "bu parça komple değişecek" demek. Tabi para ustalarımızın cebinden çıkmadığı için parça fiyatları onları hiç ilgilendirmiyor :(

Son düzenleme:

srkndndr

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
Memleketimden kendini usta sana insan manzaraları. İnsan hiç bilemezse başka bir yerden yeni bir elektrik hattı çekemez mi? Ne kadar kolay "bu parça komple değişecek" demek. Tabi para ustalarımızın cebinden çıkmadığı için parça fiyatları onları hiç ilgilendirmiyor :(

Agzına saglık.
Her yere led cin elektrik alabilirken oraya almak cok mu zor. İyi bir elektrikci halleder kanaatindeyim.

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun kesin sigorta panalinde ise, kutuyu sök bir elektronikçiye götür. Muhtemelen Leh’im çatlağı var, ektrinikci bulur ve düzeltir. Bunu bazı oto elektrikçiler de yapar. Beyni tamir eden bunu hayda hayda yapar. Silecek kolu da arızalı olabilir. Hiç olmadı araya sigorta takarak yeni hat çekerler