cam silecek

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cam silecek

[quote author=Alimertx link=topic=13394.msg316414#msg316414 date=1414939918]
Bir yıl oldu benim silecekler de yıprandı hem güzel silmiyor hemde silerken garip garip sesler çıkarıyor... Bosch ailecekleri deneyeceğim..
[/quot

sileceğin önünde plastik kısım tırnaklı çıkıyo onu çıkartın uç tarafta silecek kısmına girmiş metal sivri kısımları kaldırıp sileceği boşa çıkartın silen kısmı çıkartıp (cama değen uzun kısmı) tam tersinden yeniden takın metal uçları silecede geri bastırın plastik tırnağı takın olay tamamdır..sesde gidiyo süperde siliyo ben yaptım resimlide anlatmıştım forumda ama nerde bilmiyorum detaylı resimli anlatmıştım.bir yıl daha gider paranız cebinizde kalır ;)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
[quote author=Alimertx link=topic=13394.msg316414#msg316414 date=1414939918]
Bir yıl oldu benim silecekler de yıprandı hem güzel silmiyor hemde silerken garip garip sesler çıkarıyor... Bosch ailecekleri deneyeceğim..

sileceğin önünde plastik kısım tırnaklı çıkıyo onu çıkartın uç tarafta silecek kısmına girmiş metal sivri kısımları kaldırıp sileceği boşa çıkartın silen kısmı çıkartıp (cama değen uzun kısmı) tam tersinden yeniden takın metal uçları silecede geri bastırın plastik tırnağı takın olay tamamdır..sesde gidiyo süperde siliyo ben yaptım resimlide anlatmıştım forumda ama nerde bilmiyorum detaylı resimli anlatmıştım.bir yıl daha gider paranız cebinizde kalır ;)
[/quote]
Anlatım için teşekkürler. Sol ön sileceğime deneyeceğim :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Bu bizim araçlar için böyle ancak vw için aracın silecekleri küçük bir şekilde harekett ediyor sensör açık ve araç çalıştırılıyor ise silecekler cama yapışmasın diye bizde yok bu özellik diye biliyorum
ևok ilginç bir detay vw nin düşündüğüne bak sen, cümleyi tekrar okutorym "silecekler cama yapışmasın diye küçük bir şekilde hareket ediyor"... güzel bir detay.. bizde niye yokki  walll

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı şeylerden bahsediyoruz. Sileceğin uzun süre bir tarafı üzerinde beklememesi için küçük bir hareket yapıyor.
Ama bizim kitapçıkta otomatik konumda iken 20 sn pasif kalırsa bekleme konumuna alır diyor. Bu bekleme konumu neyin beklemesi ya da sileceklerin korunması için mi düşünülmüş. Sonuçta VW de de aynı hareketi yapıyor.