Çalışmama sorunu?

jackburaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımla ankaradan 240 km yaparak yozgata kadar geldim ama şehrin tam giişinde Allahtan tam girişinde stop etti. neyse sağlıklı bir yere iterek getirdikten sonra arabayı çalıştırmaya çalıştım ama olmadı.neyse dedim kilitledim eve geçtim.Ertesi gün ustamı götürdüm mazot pompası arızalanmış değişmesi lazım dedi. 350 tl ye işçilik dahil değiştirdik (süpriz masraf) araba yapıldıktan sonra aldım 1 2 gün snra kullanırken arabayı durdurdum yeniden çalıştırmak istediğim de arıza lambası yandı marş hiç basmadı. neyse biraz bekleyip tekrar denediğimde çalıştı.

neyse bu hafta sonu yine il dışına cıktım(korkarak) yolda kalırmıyım korkusuyla ama yolda bişiy olmadı.yalnız 2 gün sonra döneceğim gün yağmur yagd.tam o sırada yola cıkmam gerekiyordu arabayı çalıştırmak istedim çalışmadı. yine biraz bekledim ve çalıştı. Arkadaşlar sorunu çözemedim ben. hani mazot pompası değişti bi sorun olmaz diyorum. ama inanın yolda kalırım korkusuyla arabaya binmekten cekiniyorum.

durumu hikaye tarzında anlattım kusuruma bakmayın :)

astra h 2006 1.3 cdti aracım yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz marş basmıyor diyorsunuz marşın benzin pompasıyla bi alakası yok elektriksel bi problem var marş motoruna baktırın bide rolelere