Buna niyetliyim ama siz ne dersiniz ?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uçak olsa ne yazar, 200 bini devirmiş, 13 yaşına yaklaşmış araç. o para o arabaya fazlasıyla fazla.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel olarak pahalı denilmiş ama hondaların motorları saglamdır ve honda genel itibariyle sağlam bir arabadır.ayriyeten sunrooflu ve deri koltuklu modeli.makyajlıdan bir önceki model ve fiyatı normal km si sorun ise eger servise götürüp baktırılır motor kaça kaç öğrenilir durumu iyiyse alınırr

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
ben olsam almam.
model düşük, km yüksek, Civic'in belkide en az tutulan kasası. zaten bende tipini sevmiyorum :)

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O arabadan vazgeçtim aslında alınır ama dediğiniz gibi o paraya düşük km li bir araba illaki denk gelir aslında bu renk benim için civiclerin içinde son tercihim beyaz ve gümüş gri olanları ilk tercihimdeee bayramdan sonraya kalacak gibi gözüküyor ya piyasada araba yokkk yada herkes memnun satmıyor anlamadım bundan bulamazsam toyata sollara kayıyor aklım geçen sürdümde sürüşü çok keyifli yumuşacık bir arabaydı opelden sonra artık ben japon olayına kesin kararlıyım tabiki kısmet dün tamponunda bile hata olmayan herşeyiyle 100 de 100 lük sedan 2001 astra comfortline 21 milyara arkadaşım al yabancıya gitmesin diye yalvardı almadım bakalım kısmetimizde ne varsa artık bu aradada biraz daha para biriktirebilirsem en azından gaz benzin alacak paramız olur :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
japonları sanıyormusunuz çok iyi arabalar. corolla sol var. arabaya gitten gide uyuz olmaya başlıyorum :D donanımı yok arabanın. şehiriçinde 10 numara motoru ama uzun yolda çıldırttı. babam vectrayla 160'la gidiyor ben arkasından corollayla yapıştırdım gidiyor gitmesine ama arabanın içinde acayip motor sesi oluyor. almandan şaşmam bu saatten sonra corolla falan hikaye ;)