Bu araca ne dersiniz?

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evimize 2. araç lazım. Aylardır Uno bakıyorum ama sonunda pes ettim. 97 model Uno'ya 12.500 yazan var (Boya yok diyor.. Ama hakikaten yok. Tamamen güneş yanığı)

Ben de Fiesta'ya yöneldim. Sahibiyle görüştüm yarın bakacağım.

Ne dersiniz?

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...isi-98-model-tertemiz-fiesta-306337221/detay/

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkcası benim de aklıma yattı Nadir abi. Göründüğü gibiyse pazarlık yapıp 12- 12,5 arası verip almayı düşünüyorum.

Şuan görünen tek sıkıntısı muayenesinin dolmasına 1 ay kalmış olması. Bu ekstra masraf demek...

Bir de plakayı değiştirip 06 yerine 44 yapmayı düşünüyorum (düşük sigorta için) noterde bu da ekstra masraf...

Bir de, umarım muayeneden geçer :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Açıkcası benim de aklıma yattı Nadir abi. Göründüğü gibiyse pazarlık yapıp 12- 12,5 arası verip almayı düşünüyorum.

Şuan görünen tek sıkıntısı muayenesinin dolmasına 1 ay kalmış olması. Bu ekstra masraf demek...

Bir de plakayı değiştirip 06 yerine 44 yapmayı düşünüyorum (düşük sigorta için) noterde bu da ekstra masraf...

Bir de, umarım muayeneden geçer :)

Geçmeyecek gibi de durmuyor görüntü olarak ama tabi belli de olmaz fiyatı düşüre bildiğin kadarı ile düşürüp sonra güzel bir bakımdan geçmesi gerek. Motor kısmı resmen tozdan filan görünmüyor :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ama harbiden araç fiyatları çok almış başını gitmiş durum da

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Unı'nun yanında Fiesta daha üstündür, ben olsam Uno yerine Fiesta'yı tercih ederdim. (Diğer yandan yeni nesil araçların direksiyonlarını neden sedef kaplarlar anlamış değilim, bana göre bu tür uygulamalar araca dolmuş, taksi havası veriyor)

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatta uçtu gitti maalesef. Şimdi bu araç satan arkadaşlara bir şey diyemiyorum çünkü onlar da araç alacağı zaman aynı tabloyla karşılacaklar.

Svaş Bey, bu araçların direksiyonu (kullanılan malzemeden olsa gerek) hep deforme olmuş durumda. Hangi 98 Fiesta ilanına baksanız deforme direksiyon görebiliyorsunuz. Deformasyonu kamufle etmek için kaplama yapılmıştır çok büyük ihtimalle.

Aracı alırsam söküp deri kaplatırım büyük ihtimalle çünkü gerçekten çok kötü görünüyor.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota starlet?
O fiyatlara bakacagim tek arac olabilir.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi