Buna niyetliyim ama siz ne dersiniz ?

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ne yaptın sen yaa.. 9 yaşında, 204.000 KM'de = 24,250 TL... Bana pek mantıklı gelmedi :(

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda sevmem pek ama km çok yüksek geldi. bir 200 bin daha gidermi meçhul. adam akıllı bakıldıysa giderde .de'si var işte...

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benide tek frenliyen nokta o oldu araştırdığım kadarıyla sorunsuz bir motoru varmış ama araba yok piyasada acele etmeyim diyorum bayram seyran yaklaşıyor bilemedimki hata boya olmasın diyorsan 25-26-27 uçuyor adamlar işin garibi adamlar km yi hiç fiyattan düşecek sebep saymıyorlar anlamadım benim astra 145 bindeydi çok diyordum buna 200 bin garip oldu :S bakıyorum bakıyorum bulamıyorum ne kadar honda bulduysam yüzde 60 ında değişen var yada 4-5 parça boya ya temizini satan yokkk yada bu arabalara binenler hep acemi filan ibilemedim

cucusirin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beklemekte fayda var

Ben olsam o km.de araç almam ama kuzenim aynı aracı yine 200.000 üzerinde aldı. Araba taş gibi çıktı...

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl kullanıldığını bilmiyoruzki işte şehir içinde yaptıysa o kilometreyi bence o motor yakında para ister ben zaten son kuruşumla alıcam arabayı yani pek masraf edecek bir halim kalmıyor 150 bin filan olsa gidip alacaktım ama bilemedim hala kararsızım aslında..

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi sen bilirsin ama ben olsam 2003 arabaya boyasız olacak diye fazladan 2-3 bin TL vermem nihayetinde 9 yaşında ve büyükşehirde yaşıyoruz, yarın sen aldıktan sonra sağında solunda göçük olup yaptırsan hop o fazladan verdiğin para güme gider. iç kısımlarda şase ve panellerde işlem boya yoksa fazla takılmazdım.
Bir arkadaşım 2002' de aynısının otomatiğini sıfır almıştı yakıtı dışında çok seviyordu. Bİr arkadaşımda da 2002 bordo renkli olanı var kumaş döşemeli ve sunroof' suz 2009' da sıfır hata almıştı 21.000' e . 2 sene sonra Keçiören' de kırmızı ışıklarda arkadan çarptılar bagaj kapağı değişti arka çamurluklar boyandı şimdi satıyorum dese ne kadar verirler sen takdir et. Ama arabasından çok memnun LPG' de taktırdı severek kullanıyo çok rahat bir araba.
Fiyatına birşey diyemem ama sadece km' ye takılıyorsan serviste bujileri söktürürüp kompresyonuna baktırırısın ne durumda olduğu kabaca ortaya çıkar.

Son düzenleme:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hondanın bu serileri başarılı sorunsuz araçlar fakat ilandaki araç yaşından ve km'sinden dolayı şansını düşürüyor. Daha az kullanılmış bir modelini bulabilirsiniz.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gercekten konforlu araç 2 gün önce arkadaşıma aldık 2001 model 1.6 vtech honda civıc 145 bınde 19.200 e ..