Buharlı Temizlik ile araba Koltuğu ve İç temizlik

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzelmiş, hoşuma gitti :D Ben aracımın özellikle koltuk kısımlarını ve detaylı ic temizliğini yaptırmak istiyorum, bir de motor kısmını temizletmek. Bu kısımlarla ilgileniyor musunuz ?
Bu arada yer neresi diye soracaktım, bana çok yakınmış :D
Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

Teşekkür ederim..

Tabiki ilgileniyorum detayli ıç temizlik ve motor kısımlarıyla da.. :) Yalnız ben çoğunlukla dükkanda olmuyorum , sadece uygulama olduğunda gidiyorum..

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim..

Tabiki ilgileniyorum detayli ıç temizlik ve motor kısımlarıyla da.. :) Yalnız ben çoğunlukla dükkanda olmuyorum , sadece uygulama olduğunda gidiyorum..
.
Boş bir zamanımda mutlaka size haber vererek dükkanınıza uğrayacağım.
Yakın olması beni cezbetti ne yalan söyleyeyim :D

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar..

Köksal teşekkür ederim tavsiyen için..
Uygulama fiyatları araç durumuna göre çok değişkenlik gösteriyor. Köksal'ın linkini paylaştığı araç için yaklaşık 7 gün ve 40 saate yakın uygulama yapıldı.. Sonuçta elbette ona göre oluyor :)

Boom Garage'da yapıyorum uygulamaları ancak eğer kendi garajınız vs. varsa mobil detay hizmetimde var :p Özellikle far temizliği gibi işler için sadece elektriğin olduğu herhangi bir yer yeterli olur..

D.Berkay hocamıza sonuna kadar kefilim, kendi aracına bakıyormuş gibi işlem yapar araca

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.
Boş bir zamanımda mutlaka size haber vererek dükkanınıza uğrayacağım.
Yakın olması beni cezbetti ne yalan söyleyeyim :D

Tamamdır Özgür bey.. Yalnız bu haftasonu başka işlerim olduğundan dükkana hiç uğramayacağım. Onun dışında da Kasımın 2. haftasından itibaren sınavlarım başlıyor bir hafta kadar onlarla boğuşacağım. Ancak kasımın son haftası müsaitim..

D.Berkay hocamıza sonuna kadar kefilim, kendi aracına bakıyormuş gibi işlem yapar araca

Teşekkür ederim kardeşim.. :) Aslında şöyle demek daha doğru olur, kendi aracımdan daha iyi yapıyorum her ne yaparsam :rolleyes:

film tadından izledim... katil temizlikçi çıktı :D

Hehe güzeldi :)