bugulanma problemi yardım

bay.V.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorun bendede vardı ben hiç birşeyi değiştirmedim sadece kalöriferi hem ayak kısmı na ve hemde ön cam kısmına üflüyen konum da çalıştır ben yaklaşık bir aydır öyle kullanıyorum hiç bir sorun yok

bay.V.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorun bende de vardı ben sadece kolöriferi hem ön cam hemde ayak lara üfleyen konum da çalıştırdım ve bir aydır bir sorun yok hem de şu an ki hava koşul larına rahmen

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama ozellikle yağmur yağdıgında sıkıntı yaşıyorum.

aynı sıkıntı benim camlardada var sanırım gögüse sıkılan parlatıcılardan kaynaklanıyor camı silince yag gibi bir tabaka oluşuyor yagmurlu havalarda sürüş eziyete dönüşüyor

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
on yolcu koltugunun orda yuzuyosan gunahın cok olacak gibi kerem.hiç farketmedinizmi daha once?

ben forumdan okumuştum paspas ın altı su olur die.akıllı ben sol paspasın altına baktım kuru tamam dedik yırttık.aptal kafam bide sağ paspasın altına bak :)

radyatör değişimi+direksiyon kutu revizyonu+üst kapak we karter contası değişimi 500 küsür tuttu

bu aksamda arabanın enjeksiyon pompa ışığı yandı tam düğüne gidecekken,arabadakileri indirdim doğru opel team 'e :) sensör oksitlenmiş 5 dk da hallettiler.Cengiz abi ile de tanıştım (calibra nın jantlardan tanıdım :) )herşey için opel team e teşekkürü bir borç bilirim :alkis::alkis::alkis:

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polen filtresini değistirdim sorun cozuldu arkadaşlar.halbuki değistireli 1.5 ay olmustu.

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendiniz üye arvişi başlıgı altında tanıtınız lütfen ...

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı problem bendede vardı iç sirkülasyon motoru bozulmuş devamlı içerdeki havayı devirdaim ediyordu polen filtresinin oldugu torpido gözünü söküp dış sirkülasyona ayarlayıp bıraktım bugu olayı kesildi.

Son düzenleme: