bugulanma problemi yardım

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ön havalandırmadan sıcak estir. İç havalandırmayı kapat. Elini o ön havalandırmaya koy eğer sıcak hava gelmiyorsa buğu yine olur kış aylarında. Benimde aynısı oluyordu soğuk hava ufluyormuş. Eğer sıcak uflemiyorsa o zaman sıkıntı kalöriferde.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en sıcak konumda camlara veriyorum buğu falan kalmıyor :)

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polen filtresi kuruydu bugun denedim arkadaşlar.ama semia beyin dediği gibi havalandırma iç dıs ayarından suphelenmeye basladım iyiden iyiye.

qenzoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksesuarcılarda feln bugu önleyici spreyler var ondan al 1 tane 5tl felndr cama sık sil 15 gün bugu yapmaz ( double-up 'ların var onları öneririm )

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalorifer peteğine baktırmanı öneririm, bende de aynı sorun vardı, petek sızdırıyormuş değişince buhardan eser kalmadı sen de de aynı sorun olabilir kontrol ettir...

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de de var aynı sorun
polen yeni
klima yı açın demişsiniz klima ısıtmıyor ki .anlamadım bu işi.
klima anında ısıtır mı yoksa onda da motorun ısınmasını mı bekliycez

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de de var aynı sorun
polen yeni
klima yı açın demişsiniz klima ısıtmıyor ki .anlamadım bu işi.
klima anında ısıtır mı yoksa onda da motorun ısınmasını mı bekliycez
Kardesim eco dügmesine bas klimayi kapat klimanin isinma ile hic alaksi yok...cogu öyle saniyor ve klimayi aciyor...acin motor sogukken geliyormu sicaklik???? klimayi kapat hemde bosuna fazladan yakit yakmazsin....sicakligi sona getir digitallerde high ayarina...eger isitmiyor ise o zaman aracin suyuna bakin bir...eger oda yarar vermiyorsa kalorifere giden iki hortumu sökün bir tamirhanede veya araba yikama yerinde kompresör varsa basin havayi icindeki pislik gitsin...sonra tekrar takin eksilen suya ilave yapin..tabii eger motorunuzun harareti cikiyorsa yani motor isiniyorsa..yoksa motor isinmiyorsa önce termostada bakin..

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalorifer peteğine baktırmanı öneririm, bende de aynı sorun vardı, petek sızdırıyormuş değişince buhardan eser kalmadı sen de de aynı sorun olabilir kontrol ettir...

Klimayı çalıştırmadan buğu çözülmüyor. Yaz kış klimayı mı çalıştıracağız?. Yok mu bunun bir çözümü? Ha bu arada unutmadan ön sağ paspası kaldırdığımda zeminde damlacıklar gördüm kalorifer peteği sağ tarafta mıdır? Acaba bizim sorun da bu mudur?