Buda Benim Corsa'nnn BJ 9227 =))

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekür ederim ibrahim yorumun için aslında yazan hayat felsefem ama yazı biraz büyük oldu kafamda tam tasarladığım gibi olmadı yahu varsın kalsın bu laflarından sonra sökerim ama en yakın zamanda 3 lira maliyeti vardı ne olcak gider =)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazı büyük ollmuşşş daha düzgün olsa olacakmışşş

araçta yay yok galiba beya yüksek duruyorrr

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol yorumun için yazıyı sökücem yakın zamanda =) evet henüz yay yok jantlarımı değiştirrsem düşünücektim de düzgün usta olursa boyatmayıda düşünüyorum jantları ama bana 3 kişi arkaya binince baya alçalıyo gibi geliyo araba bide dahada alçaltırsak 3 kişi bindimi kasislerde falan sürtmezmi ya hiç bir fikrim yok bu konuda =)

Drag10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız gunlerde kullan ıns bende de sıyah corsa d var ama ben henuz hıc bırsey yapmadım sadece dusunup planlıyorum ne yaparsam yakısır dıye cunku sıyah arabaya mod yapsanda pek fazla gostermıyo beyaz araba gıbı degıl yanı. bende o yuzden elımı yavas tutuyorum bu mod konusunda ama sana bı kac tavsıye verebılırım eger ıstersen bu camlara krom cam cıtalarından takdır ve arka stoplarıda sıyah degılde kırmızı tercıh etsen daha ıyı olurdu sankı bıde arabadakı cam fılımı 1 yada 2 ton acık olsaydıda fena durmazdı ama zevkler ve renkler tartısılmaz allah kısmet ederse bende bu hafta sonu ufak tefek bıseyler yapmayı planlıyorum aracıma

Son düzenleme:

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız gunlerde kullan ıns bende de sıyah corsa d var ama ben henuz hıc bırsey yapmadım sadece dusunup planlıyorum ne yaparsam yakısır dıye cunku sıyah arabaya mod yapsanda pek fazla gostermıyo beyaz araba gıbı degıl yanı. bende o yuzden elımı yavas tutuyorum bu mod konusunda ama sana bı kac tavsıye verebılırım eger ıstersen bu camlara krom cam cıtalarından takdır ve arka stoplarıda sıyah degılde kırmızı tercıh etsen daha ıyı olurdu sankı bıde arabadakı cam fılımı 1 yada 2 ton acık olsaydıda fena durmazdı ama zevkler ve renkler tartısılmaz allah kısmet ederse bende bu hafta sonu ufak tefek bıseyler yapmayı planlıyorum aracıma

tesekkur ederım guzel yorumun ıcın oncelıkle kırmızı stop konusunda ben sole dusundum dısarda gordugum cogu corsa D yanı bana ras gelen corsa D olan araclar stopları kırmızı yapıyor pek kırmızı olmasıda hosuma gıtmıyor hanı gecelerı olsun sabahları olsn sınyal verdıgınde tek bır koyu rngın ıcınden turuncu belırmesı tam anlatamadım hosuma gıdıor baya =) camlara gelınce kardesım camlarım 1 numara zaten resım cektıgım yerde arkamda agac vardı onun dallarının verdıgı golge dıyım sana cok koyu gostermıs normalde rahatlıkla gozukuyo ıcerısı arabayı tamamlasın dıe bırazcık siyah sadece =) cam citalarinı daha henüz ben göremedim siyah corsa D lerde eğer sen yaparsan görmek isterim büyük bir heycanla beklerim =)

aliergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hobbyrc.com
arka camdaki yazılar çok itici geldi.artık stop boyamanın kaput kaplatmanın eskisi gibi forsu yok. bence oldukça kötü gösteriyor.

Bu aracın standart haline ek olarak ön far içini siyaha boyamak, 5cm yay ve daha açık bir cam filmi ile çok daha başarılı gözükür. diye düşünüyorum :)

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camdaki yazılar çok itici geldi.artık stop boyamanın kaput kaplatmanın eskisi gibi forsu yok. bence oldukça kötü gösteriyor.

Bu aracın standart haline ek olarak ön far içini siyaha boyamak, 5cm yay ve daha açık bir cam filmi ile çok daha başarılı gözükür. diye düşünüyorum :)

düşüncen ve yorumun için teşşekürler.. yazı hakkındaki görüşüne katılıyorumda gerisi benim hoşuma gidiyor önemli olanda bu bence bana güzel görünsün hoşuma gitsin yeterli renkler ve zevkler tartışılmıyor çünkü sana kötü gelebilir başkasına güzel cam filmi zaten 1 numara en açığı resim çekerken arkada agaç vardı onun dallarının verdiği gölge sonucu simsiyah durmus.. son olarakta - apaçi işi - demen bana göre yanlış bir cümle senden başka hiç bir arkadaş böle bir ifadede bulunmuyor kötü durmuş diyip bu mesajındaki gibi bir ifade verebilirdin saygılar ..

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
araç renginden dolayı kaput benim hoşuma gitti.belki açık renk bir araçta daha da sırıtabilir.Kazasız belasız binmen daha önemli...

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun ve kazasız belasız sürün inşallah..
en kısa sürede 'keç dı layf' yazısını silmelisiniz bence :)
onun dışında full siyah mat kaplama yapmanızı öneririm, çok hoş duruyor benim arkadaşımda var öyle bir corsa. masraf yapacak durumunuz varsa önce bir photoshop çalışması ile aracın nasıl duracağını görebilir ardından uygulayabilirsiniz. ben hala yapamadım siz yapın bari :)
birde jantları değiştirseniz tadından yenmez :)

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun ve kazasız belasız sürün inşallah..
en kısa sürede 'keç dı layf' yazısını silmelisiniz bence :)
onun dışında full siyah mat kaplama yapmanızı öneririm, çok hoş duruyor benim arkadaşımda var öyle bir corsa. masraf yapacak durumunuz varsa önce bir photoshop çalışması ile aracın nasıl duracağını görebilir ardından uygulayabilirsiniz. ben hala yapamadım siz yapın bari :)
birde jantları değiştirseniz tadından yenmez :)

güzel yorumun için teşşekürler .. mat siyah corsa D bende gördüm gerçekten çok güzel duruyor yazıdan zaten kurtulucam bende fark ettim sizlerin sayesinde sağolun :D
mat siyah uygulaması biraz pahalıyamı kaçar diye düşünüyorum yoksa arabayı ilk aldığımdan beri kafamda olan bir olay =) olmadı para biriktiririp öle yaparım jant vs de artık zamanla olur heralde ama boyatmayı düşünüyorum şimdilik güzel bir usta bulursam çift renk halinde =)