Sade şekilde süslendik:) Corsa C's

NsStn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni üye değilim. Ama ilk açtığım konu yani üye olduğum zaman açtığım konu bayağı bi eskide kaldığı için yeni konu açıyorum. Kırmızı olan bana yeşil olan biraderime aittir. Kırmızıyı alalı daha 8 ay oldu. Aldığım zaman tamamen stok haldeydi. He abilerimiz gibi (Ergin abi seni kastediyorum:)) çok fazla bişey yapmadım, yapamadım ama olanda budur. Yorum yaparken, araca yaptıklarımın, imkanlarımın el verdiğince yaptığımı göz önünde bulundurursanız sevinirim:) Gönül neler ister ama imkanlar buna müsaade etti. İşte resimler ve yapılan işler;
1- Aldığım gibi ağır bakıma girdik.
- Debriyaj baskı balata (GM )
- Komple Triger seti ( GM )
- Komple Fren sistemi ( GM )
- Yağ seti ( GM )
- Bujiler ( Çift tırnak GM )
- Bobin ( GM )
2- Motor kaputunda ufak bir sorunumuz vardı, halloldu.
3- Ön krom panjur
4- Spoon jantlar takıldı
5- Michelin Energy Saver lastikler 195/50/ 15
6- Camlar çizilmez amerikan cam filmi 2 yıl garantili ( Ön cam dahil )
7- Far filmleri ( Kendim yaptım biraz acemice oldu ama )
8- Çamurluk sinyallerinin parklara bağlatılması, far içi sinayallerinin parklara bağlanması
9- Beni araç içinde tatmin edebilecek derece müzik tesisatı
10- Arka tampon sislerinin tamamının aktif edilmesi
11- El yapımı silencer egzost çift susturuculu ( Sakaryadaki İmdat abime hediyesi için teşekkürler ) vs. vs.

Aklımda kalmayan bi çok işlem vardır:)
Tüm bu yapılanların sonucunda ortaya çıkan sonuç budur.

Buyrun resimler.​

Uploaded with ImageShack.us

Sonuç budur. İyi yada kötü yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme:

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah...çıkan sonucu ben beğendim. aracı basmayı düşünüyomusunuz?

NsStn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah...çıkan sonucu ben beğendim. aracı basmayı düşünüyomusunuz?

Yayları an itibariyle sipariş ettim:) Kısmet olursa çarşamba gelir. Cumayada basılmış olur. Ama şöyle bişey var ben 3.5 cm sipariş ettim tam olarak neyin ne olduğunuda bilmiyorum acaba 5 cm'lik yaymı almalıydım sizce?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlarımız ve jantlarımız aynı, renkleri dışında :)

Allah kaza bela vermesin, güzelmiş aracın, ben eibach prokit 35mm yay kullanıyorum, gayet memnunum, tavsiye ederim.

NsStn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlarımız ve jantlarımız aynı, renkleri dışında :)

Allah kaza bela vermesin, güzelmiş aracın, ben eibach prokit 35mm yay kullanıyorum, gayet memnunum, tavsiye ederim.

Cümlemize. Yorumun için teşekkür ederim. Opel candır:) Yaylarda gelsinde bi o zaman bakarız zaten.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yayları an itibariyle sipariş ettim:) Kısmet olursa çarşamba gelir. Cumayada basılmış olur. Ama şöyle bişey var ben 3.5 cm sipariş ettim tam olarak neyin ne olduğunuda bilmiyorum acaba 5 cm'lik yaymı almalıydım sizce?
aracımda spor yay kullanmıyorum ama; ben olsam tercihim ülkemizdeki yollarımızı göz önünde bulundurarak 3.5cm olurdu.çünkü lastik yanaklarınıda 50 ye düşürmüşsünüz, 5cm lik yay takmak aracınıza zarar verebilir.bence 3.5cm mantıklı bir tercih olmuş.yay konusunda önceden ufak tefek bir araştırmam olmuştu marka olarakta kullanıcıların geneli h&r yi tavsiye ediyorlardı.aracın yaylı fotolarını bekliyoruz;).