Bu Parçaları Nasıl Bulabilirim.

Emyn

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
1. kolçak mandalı
2. güneşlik ayna kapağı
3. ortada bulunan havalandırma ızgarasının yönlendirme çubuklarından birisi kırılmış o parça lazım. her yerde komple ızgara var ve fiyatlar çok yüksek.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Aracı yeni aldım ve ufak ufak eksikleri düzeltmek istiyorum.

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
ankarada çıkmacılardan bulabilirsin ama dediğin gibi komple satarlar ve de çıkma olsa da çok para isterler

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
1. kolçak mandalı
2. güneşlik ayna kapağı
3. ortada bulunan havalandırma ızgarasının yönlendirme çubuklarından birisi kırılmış o parça lazım. her yerde komple ızgara var ve fiyatlar çok yüksek.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Aracı yeni aldım ve ufak ufak eksikleri düzeltmek istiyorum.
Çıkmacılarda ve özellikle son zamanlarda sahibinden.com üzerinde bu tarz parça satan çok kişi var. İstanbulda olsaydınız, ikitelli ve bostancı sanayi de bulabilrsiniz derdim ama sanırım istanbul dışından yazıyorsunuz bir sahibinden.com üzerinde arayın derim.

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
kolçak mandalı

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yada 3D yazıcı da yazdırabilirsiniz

Emyn

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
kolçak mandalı

bu ürünü sipariş vereyim. sanırım yay bulunmuyor içinde. ayna kapağıda şu an için bulamadım bi yerde bakıyrum hala. diğer parçayı o şekilde bulamayacağım sanırım. komple olarak da 600 - 1000 arası değişiyor.

Emyn

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Çıkmacılarda ve özellikle son zamanlarda sahibinden.com üzerinde bu tarz parça satan çok kişi var. İstanbulda olsaydınız, ikitelli ve bostancı sanayi de bulabilrsiniz derdim ama sanırım istanbul dışından yazıyorsunuz bir sahibinden.com üzerinde arayın derim.
kolçak mandalı ve ayna kapağı daha kolay bulunacak gibi ama ızgara çubuğunu tekli bulmak çok zor. tanıdık bir çıkmacı lazım onun için

Son düzenleme:

Emyn

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
kolçak mandalı için nasıl bir yay kullanmam lazım.

b16dth

Moderatör
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Ankarada tanıdığınız varsa ostimde ne ararsan bulabilirsin. 2 sene önce sağ havalandırma ızgarasnı komple 100tl ye almıştım.

Tsey

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
1. kolçak mandalı
2. güneşlik ayna kapağı